Филтри -

Камиони-ладилници од Русија

Резултати од пребарување: 101 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-ладилници од Русија: 101 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.280 € RUB 2.680.000 RUB
Носивост 7000 кг
Година 2013 Километража Сила 251 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Контактирајте го продавачот
96.240 € RUB 7.990.000 RUB
Зафатнина 44 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 692000 км Сила 441 кс
Русија, Московская обл., городской округ Домодедово
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
21.680 € RUB 1.800.000 RUB
Носивост 4000 кг Евро Euro 4
Година 2017 Километража Сила 152 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Контактирајте го продавачот
30.710 € RUB 2.550.000 RUB
Евро Euro 3
Година 2009 Километража Сила 143 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Контактирајте го продавачот
10.840 € RUB 900.000 RUB
Година 2000 Километража Сила
Русија, Владивосток
камион-ладилник TOYOTA Dyna камион-ладилник TOYOTA Dyna
2
Контактирајте го продавачот
5.541 € RUB 460.000 RUB
Година 2004 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
9.033 € RUB 750.000 RUB
Година 2002 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
22.880 € RUB 1.900.000 RUB
Година 2013 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
10.240 € RUB 850.000 RUB
Година 2008 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
11.440 € RUB 950.000 RUB
Година 2004 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
14.330 € RUB 1.190.000 RUB
Носивост 15000 кг
Година 2003 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
8.431 € RUB 700.000 RUB
Година 2002 Километража Сила
Русија, Владивосток
камион-ладилник ISUZU Forward камион-ладилник ISUZU Forward
2
Контактирајте го продавачот
13.250 € RUB 1.100.000 RUB
Година 1999 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
12.650 € RUB 1.050.000 RUB
Година 1999 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
12.040 € RUB 1.000.000 RUB
Година 2007 Километража Сила
Русија, Владивосток
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 101 огласа
Прикажи
Претплати се