Филтри -

Камиони-ладилници од Литванија

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи

50 огласа: Камиони-ладилници од Литванија

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
19.900 € Без ДДВ
2015
1667818 км
Сила 430 кс (316 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.900 €
2009
400000 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 7600 кг Зафатнина 35 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
18.900 € Без ДДВ
2014
208000 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
11.900 €
2010
740000 км
Сила 177 кс (130 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 5501 кг Зафатнина 45.52 м³ Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
2010
474000 км
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
10.900 €
2008
1000000 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 13820 кг Зафатнина 46.46 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
2011
693000 км
Сила 260 кс (191 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 8820 кг Зафатнина 36 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
13.700 € Без ДДВ
2010
Сила 290 кс (213 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 7400 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
2012
930000 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 12250 кг Зафатнина 65 м³ Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
2011
544000 км
Сила 240 кс (176 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 3380 кг Зафатнина 39 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
2010
700000 км
Сила 290 кс (213 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 7100 кг Зафатнина 55 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
2009
840218 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 14400 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
2008
528000 км
Сила 240 кс (176 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 5100 кг Зафатнина 39.12 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
2013
727190 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
35.900 €
2014
386000 км
Сила 330 кс (243 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Зафатнина 56.85 м³ Оскина конфигурација 6x2
Литванија, Ilgakiemis
Контактирајте го продавачот
17.900 €
2010
900000 км
Сила 361 кс (265 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 12250 кг Зафатнина 55.25 м³ Оскина конфигурација 6x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.900 €
2006
480000 км
Сила 279 кс (205 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 8300 кг Зафатнина 44.41 м³ Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
17.900 €
2011
650000 км
Сила 286 кс (210 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 7250 кг Зафатнина 47.72 м³ Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
17.900 €
2011
650000 км
Сила 286 кс (210 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 7250 кг Зафатнина 47.72 м³ Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
19.900 €
2014
1300000 км
Сила 463 кс (340 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14810 кг Зафатнина 50.68 м³
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
16.500 €
2013
960000 км
Сила 320 кс (235 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 6950 кг Зафатнина 56.07 м³ Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.400 €
2009
590000 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 8200 кг Зафатнина 41.59 м³ Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
2014
705800 км
Сила 390 кс (287 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
20.450 € Без ДДВ
2014
495600 км
Сила 238 кс (175 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.750 €
2006
1500000 км
Сила 480 кс (353 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 13000 кг Зафатнина 52.11 м³ Оскина конфигурација 6x2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи