Филтри -

Камиони фургони од Германија

Резултати од пребарување: 333 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

333 огласа: Камиони фургони од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 9600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 28.57 м³
Година 2006-04 Километража 622000 км Сила
Германија, Schifferstadt
Контактирајте го продавачот
45.101 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017-08 Километража 333148 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
58.600 € Без ДДВ
Носивост 7345 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-04 Километража 303445 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 2485 кг Евро Euro 4 Зафатнина 36.76 м³
Година 2008-01 Километража 535270 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1997-09 Километража 465000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2008-11 Километража 966136 км Сила
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 5300 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2017 Километража 379230 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 2320 кг Евро Euro 4 Зафатнина 35.71 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-06 Километража 536380 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Евро Euro 4
Година 2004-12 Километража 369000 км Сила
Германија, Leipzig
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 49.22 м³
Година 2012 Километража 863000 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 43.45 м³
Година 2023 Километража 500 км Сила
Германија, Weiden
камион фургон Mercedes-Benz Atego 3/921 BL,LBW-Dautel,Retarder,Klima,AHK,E6
1
Контактирајте го продавачот
39.990 € Без ДДВ
Носивост 1685 кг Евро Euro 6
Година 2017-07 Километража 121000 км Сила
Германија, Munster
камион фургон Mercedes-Benz Atego 3/921 BL,LBW-Dautel,Retarder,Klima,AHK,E6
1
Контактирајте го продавачот
39.990 € Без ДДВ
Носивост 1685 кг Евро Euro 6
Година 2017-07 Километража 121000 км Сила
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 7555 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2011 Километража 416892 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 7415 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2014 Километража 711253 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Носивост 8025 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.88 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2010 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 7345 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49.4 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 377521 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 2390 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-09 Километража 597250 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
30.800 € Без ДДВ
Носивост 7880 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-12 Километража 692443 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
8.600 € Без ДДВ
Носивост 2230 кг Зафатнина 35.28 м³
Година 2010-11 Километража 164477 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9700 кг Евро Euro 5 Зафатнина 31.85 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 480000 км Сила
Германија, Aichach
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 56.37 м³
Година 2013-04 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016-12 Километража 327000 км Сила
Германија, Hennigsdorf bei (Berlin)
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Носивост 14800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38.74 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-06 Километража 265865 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
20.111 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-01 Километража 208217 км Сила
Германија, Regensburg
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 333 огласа
Прикажи
Претплати се