Филтри -

Камиони фургони од Австрија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Камиони фургони од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-08 Километража 735000 км Сила
Австрија, Premstätten
Контактирајте го продавачот
55.900 € Без ДДВ
Носивост 5203 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.21 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-08 Километража 200000 км Сила
Австрија, Laakirchen
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Носивост 9700 кг Евро Euro 2 Зафатнина 42 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 10/1998 Километража 351000 км Сила
Австрија, Vösendorf
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.53 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2014-10 Километража 186123 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 36.45 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019-05 Километража 130900 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-10 Километража 149478 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Носивост 10960 кг Евро Euro 6 Зафатнина 37.52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-02 Километража 89930 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
297.400 € Без ДДВ
Носивост 8280 кг Евро Euro 6 Зафатнина 47.41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022-02 Километража 32579 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021-04 Километража 48700 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 731475 км Сила
Австрија, Parndorf
MHS Truck Center GmbH
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 890086 км Сила
Австрија, Parndorf
MHS Truck Center GmbH
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 88730 км Сила
Австрија, Parndorf
MHS Truck Center GmbH
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Носивост 7305 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 469927 км Сила
Австрија, Schleifen
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 8740 кг Евро Euro 6
Година 10/2013 Километража 489085 км Сила
Австрија, Villach
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Носивост 3480 кг Евро Euro 6 Зафатнина 27.32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023-08 Километража 24 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Носивост 3480 кг Евро Euro 6 Зафатнина 27.32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023-08 Километража 28 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Носивост 3480 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023-08 Километража 24 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Носивост 3480 кг Евро Euro 6 Зафатнина 27.32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023-08 Километража 22 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 14060 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 815692 км Сила
Австрија, Brunn am Gebirge
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-06 Километража 229900 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
69.400 € Без ДДВ
Носивост 4385 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-09 Километража 71511 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 222854 км Сила
Австрија, Leopoldsdorf
Контактирајте го продавачот
38.800 € Без ДДВ
Носивост 6060 кг Евро Euro 6 Зафатнина 23.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-03 Километража 144044 км Сила
Австрија, Laakirchen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се