Филтри -

Камион за превоз на животни од Германија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни од Германија: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни IVECO ML80E18D
15
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 2990 кг Евро Euro 4 Зафатнина 21.92 м³
Година 2007 Километража 110790 км Сила 177 кс
Германија, Bakum
камион за превоз на животни DAF LF 55 Einstock KABA
20
Контактирајте го продавачот
14.490 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 32.55 м³
Година 2006-12 Километража 326000 км Сила 247 кс
Германија, Dorsten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни IVECO ML80E18D, Pferde, 7 Sitze, Doka Tüv 11/21
15
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 2990 кг Евро Euro 4 Зафатнина 21 м³
Година 2007 Километража 110790 км Сила 177 кс
Германија, Bakum
камион за превоз на животни DAF LF 55 Einstock Köpf
19
Контактирајте го продавачот
14.490 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-01 Километража 412000 км Сила 247 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни MAN 14232  KABA Doppelstock
10
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година 1993-05 Километража 462000 км Сила 235 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ 815
17
Контактирајте го продавачот
9.890 € Без ДДВ
Година 2004-07 Километража 632000 км Сила 150 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros  2541
20
Контактирајте го продавачот
18.290 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 51.1 м³
Година 2005-03 Километража 889000 км Сила 469 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни MAN TGA18.390 E4 4x2
13
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 8750 кг Евро Euro 4 Зафатнина 33.61 м³
Година 2005-07 Километража 485192 км Сила 390 кс
Германија, Deggendorf
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros  2553 LL Kaba 3 Stock V 8 Motor, Retarder, Klima
30
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Носивост 12430 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-06 Километража 624088 км Сила 530 кс
Германија, Delbrück
камион за превоз на животни SCANIA R 620LB6X2*4HNB /4 Stock /Hubdach /Full extras
53
Контактирајте го продавачот
67.950 € Без ДДВ
Носивост 13380 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-07-13 Километража 535035 км Сила 620 кс
Германија, Salzgitter
камион за превоз на животни SCANIA P380DB4X2MNA / 2 Stock
45
Контактирајте го продавачот
26.950 € Без ДДВ
Носивост 8110 кг Евро Euro 6 Зафатнина 0.4 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-04-22 Километража 815396 км Сила 380 кс
Германија, Salzgitter
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros  2551 4 Stock Vollalu Hubach + приколка за превоз на животни
30
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 53.84 м³
Година 2013-10 Километража 752999 км Сила 510 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros  2551 Menke 4 Stock Vollalu Hubach
30
Контактирајте го продавачот
56.890 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 53.84 м³
Година 2013-10 Километража 752999 км Сила 510 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни MAN 19464
12
Контактирајте го продавачот
14.875 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 11/1999 Километража 955927 км Сила 460 кс
Германија, Petershagen
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ L / 1117 / NSW
13
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1997-09 Километража 465000 км Сила 175 кс
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се