Филтри -

Изотермални камиони од Полска

Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

63 огласа: Изотермални камиони од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 523000 км Сила
Полска, Dolsk
Контактирајте го продавачот
151.000 €
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 1200 км Сила
Полска, Olsztyn
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2011 Километража 355210 км Сила
Полска, Babienica
Контактирајте го продавачот
44.600 € Без ДДВ
Носивост 14360 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 720000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Носивост 13720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 480000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Носивост 12960 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 480000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Носивост 13720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 480000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Носивост 11820 кг Евро Euro 6 Зафатнина 55.25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 649000 км Сила
Полска, Łapy
Контактирајте го продавачот
74.000 €
Носивост 13480 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 380000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Носивост 9015 кг Евро Euro 6
Година 06/2015 Километража 399000 км Сила
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2001 Километража Сила
Полска, Kościerzyna
Контактирајте го продавачот
15.720 € PLN 67.770 PLN
Година 2012 Километража 376800 км Сила
Полска, Gowino
Контактирајте го продавачот
18.500 € PLN 79.770 PLN
Носивост 7750 кг Зафатнина 6700 м³
Година 2008 Километража 451000 км Сила
Полска, Gowino
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Носивост 4240 кг
Година 2002 Километража Сила
Полска, Ozorków
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Носивост 7500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 674086 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража Сила
Полска, Skórka
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Носивост 8260 кг Евро Euro 6 Зафатнина 52.55 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2016 Километража Сила
Полска, Krzeszowice
Контактирајте го продавачот
8.529 € PLN 36.780 PLN
Носивост 2455 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 179273 км Сила
Полска, Giżycko
изотермален камион Nissan ATLEON 140 изотермален камион Nissan ATLEON 140 изотермален камион Nissan ATLEON 140
3
Контактирајте го продавачот
7.958 € PLN 34.320 PLN
Носивост 1520 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 456073 км Сила
Полска, Giżycko
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 05/2006 Километража Сила
Полска, Kościerzyna
изотермален камион Renault Gama D16 250 изотермален камион Renault Gama D16 250 изотермален камион Renault Gama D16 250
3
Контактирајте го продавачот
29.920 € PLN 129.000 PLN
Година 2015 Километража 450000 км Сила
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 376278 км Сила
Полска, Trzebieszów
Контактирајте го продавачот
17.860 € PLN 77.000 PLN
Носивост 5840 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2013 Километража 524949 км Сила
Полска, KOPANA
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Зафатнина 22.98 м³
Година 2023 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
36.880 € PLN 159.000 PLN
Зафатнина 48.29 м³
Година 03/2015 Километража 549000 км Сила
Полска, CHĘCINY
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се