Филтри -

Изотермални камиони од Литванија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Изотермални камиони од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2014 Километража 475000 км Сила
Литванија, Žalesa
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 13750 кг Евро Euro 5 Зафатнина 54.91 м³
Година 10/2010 Километража 1300000 км Сила
Литванија, Vilnius
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Година 2008 Километража 790000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 9600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2008 Километража 578000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 8930 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2009 Километража 522000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Евро Euro 6 Зафатнина 53.42 м³
Година 2015-01-22 Километража 567771 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
11.600 € Без ДДВ
Носивост 5495 кг Евро Euro 5 Зафатнина 34.37 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2014 Километража 380101 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 14210 кг Евро Euro 4 Зафатнина 55.41 м³
Година 2009 Километража 1290000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
13.200 €
Носивост 7450 кг Евро Euro 4 Зафатнина 48.2 м³
Година 01/2009 Километража 530000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 7450 кг Евро Euro 4 Зафатнина 46.05 м³
Година 08/2007 Километража 600000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Носивост 6400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49.25 м³
Година 11/2012 Километража 400000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
5.300 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 45 м³
Година 2001 Километража 817000 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Евро Euro 3 Зафатнина 33.85 м³
Година 2003-01-22 Километража 900000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Носивост 8000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 54.19 м³
Година 09/2005 Километража 700000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
8.400 €
Носивост 13950 кг Евро Euro 4 Зафатнина 56.83 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2006 Километража 619000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 8400 кг Евро Euro 4 Зафатнина 45.22 м³
Година 11/2006 Километража 310000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 7100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38.58 м³
Година 12/2007 Километража 690000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 7200 кг Евро Euro 4 Зафатнина 46.85 м³
Година 04/2005 Километража 570000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Носивост 7600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 52.42 м³
Година 12/2007 Километража 1034000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Носивост 6600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 44.87 м³
Година 11/2007 Километража 770000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Евро Euro 5 Зафатнина 41.63 м³
Година 2011-05-10 Километража 1100000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 06/2007 Километража 266000 км Сила
Литванија, Ilgakiemis
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Носивост 2450 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.05 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2010 Километража 359000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Носивост 7500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 53.61 м³
Година 11/2007 Километража 450000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.700 €
Носивост 12050 кг Евро Euro 4 Зафатнина 48.62 м³
Година 03/2006 Километража 700000 км Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се