Филтри -

Изотермални камиони од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Изотермални камиони од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017-09 Километража 92599 км Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 40.84 м³
Година 2011 Километража 302423 км Сила
Германија, Hannover
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.999 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1991 Километража 570000 км Сила
Германија, Hamburg
изотермален камион MERCEDES-BENZ 813 German Truck изотермален камион MERCEDES-BENZ 813 German Truck изотермален камион MERCEDES-BENZ 813 German Truck
3
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Евро Euro 4 Зафатнина 25.34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 159000 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
19.999 € Без ДДВ
Носивост 1992 кг Евро Euro 5 Зафатнина 14.88 м³
Година 2014 Километража 111534 км Сила
Германија, Bakum
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се