Филтри -

Цистерни полуприколки EKW

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки EKW: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво EKW
10
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина 25 м³
Белгија, Kontich
цистерна за гориво EKW
7
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Носивост Зафатнина
Белгија, Kontich
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво EKW
3
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Носивост Зафатнина 20000 л
Белгија, Kontich
автоцистерна EKW
3
14.500 € Без ДДВ
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Носивост Зафатнина 32000 л
Белгија, Kontich
цистерна силос EKW 32.000
4
цена на барање
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Носивост Зафатнина 32000 л
Белгија, Kontich
цистерна за гориво EKW Fuel tank alu 32 m3 / 5 comp + pump
28
14.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1995-11-17 Носивост 25400 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво EKW Fuel tank alu 32 m3 / 5 comp + pump / ADR 02/2020
20
15.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1999-10-04 Носивост 25850 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
нови цистерна силос EKW  tipping bulk
4
цена на барање
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 63 м³
Белгија, Kontich
цистерна силос EKW
5
цена на барање
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 39 м³
Белгија, Kontich
цистерна за гориво EKW Tankoplegger
1
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина 21 м³
Белгија, Kontich
цистерна за битумен EKW
11
цена на барање
Цистерна за битумен
Година Носивост Зафатнина
Белгија, Hasselt
цистерна за гориво EKW
11
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина 20000 л
Белгија, Lummen
цистерна за гориво EKW Fuel tank 40 m3 / 2 comp + PUMP / COUNTER
16
16.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1995-11-08 Носивост 31640 кг Зафатнина 40 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво EKW
3
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Носивост Зафатнина 40 м³
Белгија, Kontich
нови цистерна за превоз на цемент EKW
18
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 39 м³
Белгија, Kontich
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се