Филтри -

Цистерни за гориво EKW

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво EKW: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво EKW Tankoplegger
1
цена на барање
Зафатнина V=21 м³
Година Километража Носивост
Белгија, Kontich
цистерна за гориво EKW Zelfdragend
3
цена на барање
Година Километража Носивост
Белгија, Kontich
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво EKW Fuel tank alu 32 m3 / 5 comp + pump
28
14.000 € USD ≈ 16.440 US$
Година 1995 Километража Носивост 25400 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво EKW Fuel tank alu 32 m3 / 5 comp + pump / ADR 02/2020
20
15.000 € USD ≈ 17.610 US$
Година 1999 Километража Носивост 25850 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво EKW Fuel tank 40 m3 / 2 comp + PUMP / COUNTER
16
16.500 € USD ≈ 19.380 US$
Зафатнина V=40 м³
Година 1995 Километража Носивост 31640 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво EKW
1
цена на барање
Зафатнина V=25 м³
Година Километража Носивост
Белгија, Kontich
цистерна за гориво EKW Zelfdragend
3
цена на барање
Зафатнина V=40000 л
Година 2000 Километража Носивост
Белгија, Kontich
цистерна за гориво EKW
3
цена на барање
Зафатнина V=40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража Носивост
Белгија, Kontich
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се