» Цистерни полуприколки

Сите цистерни полуприколки

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки: 2859 огласа

цистерна за битумен MAGYAR INOX
10
€ 12.500 USD ≈ US$ 13.882
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998-07 Носивост Зафатнина V=31000 л
Германија, Erkelenz
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER TS 3 E
6
€ 40.000 USD ≈ US$ 44.424
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2007 Носивост Зафатнина
Бугарија
цистерна за гориво BC LDS N 1 P A 37
6
€ 35.000 USD ≈ US$ 38.871
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-11-24 Носивост Зафатнина V=38520 л
Бугарија
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
цистерна за гориво SCHWARZMÜLLER 2br
10
€ 48.000 USD ≈ US$ 53.309
Цистерна за гориво
Година 07/2008 Носивост Зафатнина V=40770 л
Бугарија
цистерна за превоз на хемикалии SCHWARZMÜLLER
7
€ 63.000 USD ≈ US$ 69.968
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 07/2017 Носивост Зафатнина V=30 м³
Бугарија
цистерна за превоз на хемикалии VAN HOOL L4BH
9
€ 35.500 USD ≈ US$ 39.426
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2007 Носивост Зафатнина V=32 м³
Бугарија
нови цистерна за превоз на цемент EMIRSAN Cement Bulker Trailer with Electrical Compressor
44
€ 19.500 USD ≈ US$ 21.657
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-03 Носивост 40800 кг Зафатнина V=34 м³
Турција, Konya
нови цистерна за превоз на цемент EMIRSAN Manufacturer , Direct from Factory ..
12
US$ 18.000 EUR ≈ € 16.207
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-03 Носивост Зафатнина V=34 м³
Турција, Konya
цистерна за гориво OZGUL CHROME TANKER
11
преговара
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Турција, Konya
цистерна за гас OZGUL LPG TANK TRAILER
11
преговара
Цистерна за гас
Година Носивост 28200 кг Зафатнина
Турција, Konya
цистерна за гориво 3 st pumpar   Tankanläggning
11
аукција € 9,26 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Шведска, Karlstad
цистерна силос OZGUL SILOBUS TRAILER
13
преговара
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина V=45 м³
Турција, Konya
цистерна за гориво OZGUL COMPLETE UNDER CARRIAGED D STEEL TANKER
15
преговара
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Турција, Konya
цистерна за гас DOĞAN YILDIZ LPG TANK TRAILER W-BOOGIE TANDEM AXLES
14
преговара
Цистерна за гас
Година Носивост Зафатнина V=57 м³
Турција, Sincan,Ankara
нови цистерна силос CARSAN 2019
10
преговара
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина V=30 м³
Турција, SAMSUN
нови цистерна за превоз на цемент CARSAN ÇİMENTO SİLOBAS
6
преговара
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина V=56 м³
Турција, SAMSUN
Омилени : 0 Споредба : 0