Филтри -

Опреми за чистење патишта IVECO

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

24 огласа: Опреми за чистење патишта IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење снег
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
нови машина за чистење снег IVECO AD 380T41
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење снег
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 05/1997 Километража 62044 км Сила
Словачка, Levice
возило за чистење улици IVECO ML75E16
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило за чистење улици
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за миење улици
Евро Euro 3 Зафатнина 8000 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 143000 км Сила
Полска, Masłów Pierwszy
Контактирајте го продавачот
179.500 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³
Година 2022 Километража 1 км Сила
Полска, Bielsko-Biała
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Машина за чистење снег
Зафатнина 4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 33000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 05/1997 Километража 62044 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило за чистење улици
Година 2012 Километража 117258 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
8.778 € GBP 7.500 GBP
Возило за чистење улици
Евро Euro 3
Година 2005-12 Километража 265135 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража Сила
Италија, Brendola
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2008 Километража 102000 км Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 1
Година 1999 Километража 125000 км Сила
Италија, Cimpello
Контактирајте го продавачот
64.370 € GBP 55.000 GBP
Возило за чистење улици
Евро Euro 6
Година 08/2017 Километража 68321 км Сила
Обединето Кралство, Brighouse
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Камион за миење улици
Година 04/2005 Километража Сила
Италија, Mondolfo
камион за миење улици IVECO
1
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Камион за миење улици
Година 2009 Километража Сила
Србија, Adrani
Контактирајте го продавачот
5.794 € GBP 4.950 GBP
Песок засилувач
Евро Euro 3
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Машина за чистење снег
Година 1997 Километража 42500 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 1997 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 5
Година Километража 86739 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 295000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 2006 Километража 48000 км Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се