Филтри -

Камиони од Украина

Резултати од пребарување: 355 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

355 огласа: Камиони од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион кипер SANY SYZ318C 8C нови камион кипер SANY SYZ318C 8C
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 24000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 60000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
58.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија KH-Kipper
Година 2017 Километража Сила
Украина, Коростень
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 41000 кг Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 21000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 36.22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/2018 Километража 1000 км Сила
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
4.000 US$ EUR ≈ 3.732 €
Камион со рамна платформа
Година 1994 Километража Сила
Украина, Золотоноша
камион-цистерна за млеко ZIL 433362 камион-цистерна за млеко ZIL 433362 камион-цистерна за млеко ZIL 433362
3
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 6.065 €
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 5000 л
Година 01/2006 Километража Сила
Украина, Золотоноша
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 116.600 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина 20 м³
Година 2018 Километража 125000 км Сила
Украина, Рівне
Контактирајте го продавачот
4.900 US$ EUR ≈ 4.572 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2000 Километража Сила
Украина, Рогатин
нови камион-шасија IVECO daily 55S18H D WX нови камион-шасија IVECO daily 55S18H D WX нови камион-шасија IVECO daily 55S18H D WX
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 2135 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови камион-шасија IVECO Daily 70 C16H3.0 нови камион-шасија IVECO Daily 70 C16H3.0 нови камион-шасија IVECO Daily 70 C16H3.0
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 4500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Cantoni
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови камион кипер SANY SYZ424C 8S нови камион кипер SANY SYZ424C 8S
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 34000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови камион-шасија IVECO  ASTRA HD9Е5 66.41 нови камион-шасија IVECO  ASTRA HD9Е5 66.41
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови камион кипер FORD 4142D нови камион кипер FORD 4142D нови камион кипер FORD 4142D
3
Контактирајте го продавачот
118.900 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Київ
нови камион кипер FORD 4142D
1
Контактирајте го продавачот
99.083,33 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2022 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
110.000 US$ EUR ≈ 102.600 €
Камион кипер
Година 08/2014 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража Сила
Украина, м.Ковель
Контактирајте го продавачот
59.500 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 25 м³
Година 2016 Километража 182000 км Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 520000 км Сила
Украина, м.Ковель
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 18000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел Variotrans - supertrans
Година 11/2017 Километража 652000 км Сила
Украина, Дрогобич
Контактирајте го продавачот
91.000 US$ EUR ≈ 84.910 €
Камион кипер
Носивост 20800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 116.600 €
Камион за превоз на зрна
Носивост 23000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 29.82 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
111.500 US$ EUR ≈ 104.000 €
Камион кипер
Носивост 26800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 24.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 355 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се