Autoline » Камиони » Камиони од Словенија
Филтри -

Камиони од Словенија

Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

71 огласа: Камиони од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.400 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 14000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 550000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 651406 км Сила
Словенија, Gomilsko
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
22.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 656000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2005 Километража 920000 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 19700 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 706000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1985 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 10050 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 373000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
17.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 18000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 06/1996 Километража 380000 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Модел PEGASUS 3C
Година 2008 Километража 1250000 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 9000 кг
Година 01/2003 Километража Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
15.300 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 3
Година 2000 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 7100 кг Суспензија пружина/пружина
Година 07/2011 Километража 750968 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 835000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 20470 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража 127000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
18.600 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15380 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража 678000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 140000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 9000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller Модел Kiper
Година 10/2007 Километража 250000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 9945 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 44000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8460 кг Зафатнина 4.94 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1979 Километража 602000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 376000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Камион кипер
Носивост 10000 кг Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 01/1995 Километража 431000 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 11/2009 Километража 370000 км Сила
Словенија, POLZELA
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се