Autoline » Камиони » Камиони - Перу
Филтри -

Камиони - Перу

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони - Перу

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
108.000 US$ EUR ≈ 99.140 €
Камион кипер
Носивост 28000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 16 м³ Суспензија хидраулично Марка на каросерија Carnehl Модел P460
Година 2015 Километража 200 км Сила
Перу, Callao
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Зафатнина 10 м³
Година 1999 Километража Сила
Перу, Comas
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер SCANIA P420 камион кипер SCANIA P420 камион кипер SCANIA P420
3
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.670 €
Камион кипер
Носивост 17910 кг Зафатнина 22 м³ Суспензија хидраулично Модел volquete
Година 2011 Километража 337395 км Сила
Перу, Ate
камион со рамна платформа ISUZU камион со рамна платформа ISUZU
2
Контактирајте го продавачот
33.500 US$ EUR ≈ 30.750 €
Камион со рамна платформа
Суспензија хидраулично
Година 01/2012 Километража 200 км Сила
Перу, Huaral
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.360 €
Камион фургон
Носивост 3000 кг Зафатнина 15 м³
Година 01/2022 Километража 10000 км Сила
Перу, Lima
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 68.850 €
Камион кипер
Носивост 20380 кг Зафатнина 16 м³ Марка на каросерија KAMAZ Модел KAMAZ6520-63
Година Километража 27452 км Сила
Перу, Chincha Alta
Контактирајте го продавачот
22.900 US$ EUR ≈ 21.020 €
Камион кипер
Носивост 17800 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1976 Километража 100000 км Сила
Перу, Nuevo Chimbote
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се