Филтри -

Цистерни Stokota

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Цистерни Stokota

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-03-18 Носивост Зафатнина 40.2 м³
Германија, Erkelenz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервоар за складирање на гориво
Година 1972 Носивост Зафатнина
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Година 2006 Носивост 30680 кг Зафатнина
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Цистерна за гориво
Година 1994 Носивост Зафатнина
Полска, Suwałki
нови цистерна за гас Stokota OPL 38-3/LPG нови цистерна за гас Stokota OPL 38-3/LPG
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година 04/2024 Носивост 27000 кг Зафатнина 48 м³
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
108.000 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 10/2023 Носивост Зафатнина 32 м³
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
111.500 €
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 12/2023 Носивост Зафатнина 32000 л
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
33.950 €
Цистерна за гориво
Година 2007-12-06 Носивост 32040 кг Зафатнина 42 м³
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 2005 Носивост 38000 кг Зафатнина 41000 л
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 2002 Носивост 17750 кг Зафатнина
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
122.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 06/2022 Носивост 21100 кг Зафатнина 36000 л
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
122.500 € Без ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 06/2022 Носивост 21100 кг Зафатнина 36000 л
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 02/2005 Носивост Зафатнина 40.6 м³
Полска, Łódź
нови цистерна за гас Stokota нови цистерна за гас Stokota
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Носивост Зафатнина 48 м³
Полска, Elblag
нови цистерна за гориво Stokota нови цистерна за гориво Stokota нови цистерна за гориво Stokota
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Носивост 34 кг Зафатнина 38 м³
Полска, Elblag
нови цистерна за гориво Stokota нови цистерна за гориво Stokota нови цистерна за гориво Stokota
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Носивост Зафатнина 17 м³
Полска, Elblag
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Носивост 28500 кг Зафатнина 32 м³
Полска, Elblag
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Приколка автоцистерна
Година 02/2021 Носивост Зафатнина
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Приколка цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2021 Носивост Зафатнина
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
110.000 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за гориво
Година 06/2022 Носивост 28000 кг Зафатнина 36000 л
Бугарија, Gotse Delchev
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Носивост Зафатнина 42640 м³
Украина, Воля-Бартатівська
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка цистерна за гориво
Година 2007-03-14 Носивост 3900 кг Зафатнина
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.940 € PLN 95.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Година 2007 Носивост 35000 кг Зафатнина 32 м³
Полска, Mrzezino
Контактирајте го продавачот
21.940 € PLN 95.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2007 Носивост 35000 кг Зафатнина 36 м³
Полска, Mrzezino
Контактирајте го продавачот
21.940 € PLN 95.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2008 Носивост 35000 кг Зафатнина 36 м³
Полска, Mrzezino
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се