Филтри -

Цистерни OMT

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

18 огласа: Цистерни OMT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Година 2005 Носивост Зафатнина
Полска, Lubicz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 02/1999 Носивост 30100 кг Зафатнина 40820 л
Германија, Eschweiler
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/1999 Носивост 30100 кг Зафатнина 40820 л
Германија, Eschweiler
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Година 2002 Носивост Зафатнина 35 м³
Полска, Pisarzowice
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Година 2005 Носивост Зафатнина
Полска, Pisarzowice
цистерна за гориво OMT Bolgan, 6 compartments, 40.820l
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 1999 Носивост Зафатнина
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 10/1998 Носивост 28550 кг Зафатнина 29122 л
Италија, Ravenna
Контактирајте го продавачот
19.600 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2002 Носивост Зафатнина 42000 л
Италија, Naples
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2002 Носивост 30210 кг Зафатнина 40700 м³
Холандија, Amstelveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-05-09 Носивост 30.5 кг Зафатнина 38210 л
Италија, Cremona
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 48.810 €
Полуприколка автоцистерна
Година 11/2004 Носивост Зафатнина 42610 л
Украина
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.940 €
Полуприколка автоцистерна
Година 11/2009 Носивост Зафатнина 42740 л
Украина
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Приколка цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2017 Носивост Зафатнина 34990 л
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Носивост 32450 кг Зафатнина 43 м³
Естонија
Контактирајте го продавачот
35.850 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Носивост 38000 кг Зафатнина 43 м³
Украина, Черляни
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Носивост 39000 кг Зафатнина 42 м³
Полска, Przemyśl
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2005 Носивост Зафатнина 35000 л
Италија, Naples
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 06/2016 Носивост Зафатнина 35000 л
Италија, Rome
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се