Филтри -

Цистерни за гориво OMT

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво OMT: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво OMT CK460/C330R-4A
11
62.210 € PLN 280.000 PLN
Година 2016 Километража 600 м/ч Носивост
Полска, Warszawa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се