Филтри -

Цистерни полуприколки Welfit Oddy од Европа

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки Welfit Oddy: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна Welfit Oddy 24.690L TC, 2 comp.(12.290L/12.400L), L4BN, IMO1, T11, valid 5y
25
9.985 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1998-08-03 Носивост 29240 кг Зафатнина 25 м³
Холандија, Roosendaal
автоцистерна Welfit Oddy 24.710L TC, 2 comp.(12.360L/11.380L), L4BN, T11, valid 5y insp
15
9.985 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1998-08-03 Носивост 29240 кг Зафатнина 25 м³
Холандија, Roosendaal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
автоцистерна Welfit Oddy new, unused, 35.000L, foodgrade, 4 baffels, UN Portable, T11, L4
34
48.985 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2019-01-29 Носивост 34680 кг Зафатнина
Холандија, Roosendaal
автоцистерна Welfit Oddy 24.850L, UN PORTABLE T11, valid 5y untill 04-2022
21
8.985 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1999-08-01 Носивост 24850 кг Зафатнина
Холандија, Roosendaal
автоцистерна Welfit Oddy 23.750L TC, 2 comp.(12.360L/11.390L), L4BN, T11
24
9.985 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1998-08-03 Носивост 29240 кг Зафатнина 25 м³
Холандија, Roosendaal
автоцистерна Welfit Oddy 24.750L TC, 2 comp.(11.980L/12.770L), L4BN, IMO1, T11
23
9.985 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1998-08-17 Носивост 29250 кг Зафатнина 25 м³
Холандија, Roosendaal
автоцистерна Welfit Oddy 24.770L TC, 2 comp.(12.390L/12.380L), L4BN, T11, valid 5y insp
26
9.985 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1998-08-03 Носивост 29240 кг Зафатнина 25 м³
Холандија, Roosendaal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се