Филтри -

Цистерни полуприколки SPITZER од Европа

Резултати од пребарување: 165 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки SPITZER: 165 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2437/2P
6
6.726 € PLN 30.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Година 1995 Носивост Зафатнина 37 м³
Полска, Radom
цистерна силос SPITZER
16
ВИДЕО
36.990 € PLN 165.000 PLN
Цистерна силос
Година 2006 Носивост 24420 кг Зафатнина 52 м³
Полска, Margonin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос SPITZER SK 2760 CAL
2
72.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 06/2018 Носивост Зафатнина
Унгарија, Lábatlan
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 43 m3 / 1 comp
11
31.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2010-01-01 Носивост 31400 кг Зафатнина 43 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент SPITZER Powder tank alu 40 m3
13
15.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Година 2004-01-01 Носивост 30660 кг Зафатнина 40 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос SPITZER SF2736/Eurovac/Gülleaufbau
15
13.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пружина/пневматски
Година 1992-03 Носивост 30450 кг Зафатнина 36 м³
Германија, Sittensen
цистерна силос SPITZER
15
16.650 €
Цистерна силос
Година 2007 Носивост 13780 кг Зафатнина 25 м³
Германија, Sottrum
цистерна за превоз на цемент SPITZER SF 2737/3Z
23
15.690 € PLN 70.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-07-07 Носивост 28185 кг Зафатнина 37 м³
Полска, WIERZBICA
цистерна силос SPITZER SK2745CAL - tipper silo
17
11.500 €
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2000 Носивост Зафатнина 45 м³
Унгарија, Nyíradony
цистерна силос SPITZER Eurovrac SK 28 AL ,Rieselguter,Granulat,Silo,Cistern
8
8.450 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2003-04-09 Носивост 32170 кг Зафатнина 65 м³
Холандија, Sliedrecht
цистерна силос SPITZER SK 2460
5
9.750 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 1999-03-01 Носивост 27440 кг Зафатнина
Холандија, 'S-Hertogenbosch
автоцистерна SPITZER SK 2460
2
13.500 € Без ДДВ
Автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-02 Носивост 19700 кг Зафатнина
Хрватска, Zagreb
цистерна силос SPITZER SK 2465 CAL Kippsilo
14
9.800 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2000 Носивост Зафатнина 65 м³
Германија, Petershagen
цистерна силос SPITZER  SK 2760 CAL / FOOD - ALIMENTARY
23
16.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост 26750 кг Зафатнина 60 м³
Австрија, Hörsching
цистерна за превоз на цемент SPITZER SILO 37m6 3-KOMORY WAGA:4850kg BPW ALUFELGI 2008r ŁADNA
1
20.180 € PLN 90.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-09 Носивост Зафатнина 37 м³
Полска, KAMIEŃSK
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 165 огласа
Прикажи
Претплати се