Филтри -

Цистерни полуприколки MIM-MAK од Турција

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки MIM-MAK од Турција: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гас MIM-MAK YENİ MİMMAK 57 m3 LPG SEMI-TRAILER
10
цена на барање
Цистерна за гас
Година 2020 Носивост Зафатнина 57 м³
Турција, Osmaniye
нови цистерна за гас MIM-MAK 45 m3 LPG TRANSPORT TANK
12
цена на барање
Цистерна за гас
Година Носивост Зафатнина 45 м³
Турција, Osmaniye
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гас MIM-MAK 500 m3 STORAGE TANK
5
цена на барање
Цистерна за гас
Година Носивост Зафатнина 500 м³
Турција, Osmaniye
нови цистерна за гас MIM-MAK ADR CERTIFICATE LPG TRANSPORT TANK
7
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост 22500 кг Зафатнина 45 м³
Турција, Osmaniye
нови цистерна за гас MIM-MAK 20 m3 LPG SKID SYSTEM
4
цена на барање
Цистерна за гас
Година Носивост Зафатнина 20 м³
Турција, Osmaniye
нови цистерна за гас MIM-MAK ADR CERTİFİED LPG BOBTAİL TANK
5
цена на барање
Цистерна за гас
Година Носивост Зафатнина 32 м³
Турција, Osmaniye
нови цистерна за превоз на хемикалии MIM-MAK 57 m3 NH3 TANK
5
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Година Носивост Зафатнина 57 м³
Турција, Osmaniye
нови цистерна за гас MIM-MAK 180 m3 LPG STORAGE TANK
9
цена на барање
Цистерна за гас
Година Носивост Зафатнина 180 м³
Турција, Osmaniye
нови цистерна за гас MIM-MAK 180 m3 LPG STORAGE PUMP SYSTEM TANK
3
цена на барање
Цистерна за гас
Година Носивост Зафатнина 180 м³
Турција, Osmaniye
нови цистерна за гас MIM-MAK STORAGE TANK 2020
9
цена на барање
Цистерна за гас
Година 01/2020 Носивост Зафатнина 3500 м³
Турција, Osmaniye
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се