Цистерни полуприколки MAISONNEUVE

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Цистерни полуприколки MAISONNEUVE: 27 огласа

цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE ORIGINAL
11
€ 9.700 USD ≈ US$ 10.773
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пружина
Година 1987-03 Носивост Зафатнина V=28500 л
Бугарија, Sofia
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE L4BN tank Inox 35.000ltr - 4 comp + Heating
7
€ 12.500 USD ≈ US$ 13.882
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1987-08-05 Носивост Зафатнина V=34000 л
Полска, NOWOGRÓD
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
цистерна за гориво MAISONNEUVE L4BN tank Inox 35.000ltr - 4 comp + Heating
7
€ 12.500 USD ≈ US$ 13.882
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1987-08-05 Носивост Зафатнина V=34000 л
Полска, NOWOGRÓD
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE Food tank 30.000ltr - 4 comp
15
€ 19.800 USD ≈ US$ 21.990
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-07-10 Носивост Зафатнина V=30 м³
Полска, NOWOGRÓD
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE Food tank 30m3 - 4 comp
15
€ 21.900 USD ≈ US$ 24.322
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-02-20 Носивост Зафатнина V=30000 л
Полска, NOWOGRÓD
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 28.3 m3 / 1 comp
24
€ 9.500 USD ≈ US$ 10.551
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1990-10-29 Носивост 26150 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво MAISONNEUVE 38000 paliwowa 7 komór SMB waga 6.36
32
€ 15.300 USD ≈ US$ 16.992
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 08/1993 Носивост Зафатнина
Полска, Jastrzębie Zdrój
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE Food tank inox 29 m3 / 3 comp
15
€ 27.500 USD ≈ US$ 30.541
Цистерна за транспорт на храна
Година 2005-02-07 Носивост 27600 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE MAISONNEUVE CITERNE EN INOX
7
€ 16.500 USD ≈ US$ 18.325
Цистерна за транспорт на храна
Година 2009-06-12 Носивост 26400 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 32.8 m3 / 1 comp
33
€ 13.000 USD ≈ US$ 14.438
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пружина/пружина
Година 1989-08-17 Носивост 24980 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 32.5 m3 / 1 comp
27
€ 17.000 USD ≈ US$ 18.880
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1993-02-25 Носивост 26440 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE CITERNE EN INOX 2 COMP ISOLE 17000L
14
€ 15.750 USD ≈ US$ 17.492
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пружина
Година 2001-01-03 Носивост 17910 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE TANK IN STAINLESS STEEL 25000 L
9
€ 17.500 USD ≈ US$ 19.435
Цистерна за транспорт на храна
Година 2009-03-17 Носивост 26400 кг Зафатнина
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 31.5 m3 / 1 comp
34
€ 19.000 USD ≈ US$ 21.101
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1994-11-28 Носивост 26290 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии MAISONNEUVE Chemical tank inox 32.4 m3 / 1 comp
30
€ 17.000 USD ≈ US$ 18.880
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1995-05-18 Носивост 29870 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Омилени : 0 Споредба : 0