Филтри -

Цистерни полуприколки GOFA

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни полуприколки GOFA: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна GOFA SSA 60 - 60.000 LITER
13
10.750 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 2002-01-23 Носивост 33080 кг Зафатнина
Холандија, Meerkerk
цистерна за превоз на хемикалии GOFA
3
20.000 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Година Носивост Зафатнина
Романија, Pitești
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на хемикалии GOFA
1
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Година Носивост Зафатнина
Романија, Pitești
цистерна за превоз на хемикалии GOFA V2A/ GGVS
15
19.950 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2000 Носивост 26160 кг Зафатнина 34 м³
Германија, Sottrum
нови цистерна за гас GOFA R5,2BN
1
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост 34000 кг Зафатнина 50 м³
Белорусија, Минская Область, Дзержинский район
цистерна за транспорт на храна GOFA Food tank inox 33 m3 / 1 comp
47
21.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2002-12-13 Носивост 31720 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гас GOFA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, cryogenic
11
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1989-07 Носивост 22800 кг Зафатнина 22 м³
Германија, Oberhausen
цистерна силос GOFA Powder tank alu 58 m3 (tipping)
11
12.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2002-07-01 Носивост 30700 кг Зафатнина 58 м³
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии GOFA
5
35.000 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1989 Носивост Зафатнина 22 м³
Романија, Pitești
цистерна за превоз на хемикалии GOFA
4
15.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1989 Носивост Зафатнина 17 м³
Романија, Pitești
цистерна за транспорт на храна GOFA
7
12.290 € PLN 56.000 PLN
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1988 Носивост Зафатнина 30000 л
Полска, Włoszczowa
цистерна за превоз на хемикалии GOFA
3
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1989 Носивост 21000 кг Зафатнина
Романија, Pitești
цистерна за превоз на хемикалии GOFA
22
9.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Носивост Зафатнина 28 м³
Германија, Herne
автоцистерна GOFA LPG GPL propane butane gas gaz 50.000 L
26
19.900 € Без ДДВ
Автоцистерна
Година 1992-07-01 Носивост Зафатнина 49.46 м³
Холандија, Alkmaar
цистерна за гас GOFA 50.000 liter gastrailer Gas, Gaz, LPG, GPL, Propane, Butane ID
2
цена на барање
Цистерна за гас
Година 1992-04-02 Носивост Зафатнина
Холандија, Lelystad
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се