Филтри -

Комунални возила FIAT

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Комунални возила FIAT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Амбулантно возило
Година 03/2021 Километража 30000 км Сила
Италија, Gela
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 09/2021 Километража 104000 км Сила
Франција, Vigneulles-lès-Hattonchâtel
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Година 01/2016 Километража 297000 км Сила
Франција, Commercy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 227000 км Сила
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 04/2019 Километража 100000 км Сила
Франција, Saint-Nicolas-de-Port
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Амбулантно возило
Година Километража Сила
Турција, Kahramankazan / ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 10/2020 Километража 188000 км Сила
Франција, Commercy
Контактирајте го продавачот
13.790 € PLN 59.900 PLN
Амбулантно возило
Година 2015 Километража 174000 км Сила
Полска, Czapury
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Песок засилувач
Година Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
7.899 € Без ДДВ
Амбулантно возило
Година 06/2012 Километража 317000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 11/2019 Километража 155000 км Сила
Франција, Commercy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 09/2020 Километража 191000 км Сила
Франција, Commercy
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Амбулантно возило
Евро Euro 4
Година 2011 Километража 362027 км Сила
Белгија, Kessel
амбулантно возило FIAT SCUDO 2022 32 000 KM AUTOMATIC амбулантно возило FIAT SCUDO 2022 32 000 KM AUTOMATIC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Година 11/2022 Километража 32000 км Сила
Франција, Commercy
ново амбулантно возило FIAT PETBULANCE AMBULANCE
1
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Амбулантно возило
Година 2023 Километража Сила
Турција, Ataşehir -İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Универзален комунален камион
Година 1981 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 03/2017 Километража 250000 км Сила
Шпанија, Logroño
Контактирајте го продавачот
34.530 € PLN 150.000 PLN
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 40000 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
19.570 € PLN 85.000 PLN
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 190000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Команден автомобил
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2000-08 Километража 75165 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 04/2017 Километража 91000 км Сила
Италија, Gela
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се