Филтри -

Камиони монтирани кран HMF

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

62 огласа: Камиони монтирани кран HMF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Дофат на стрела Висина на подигање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3200 кг
Година 2008 Дофат на стрела 8.2 м Висина на подигање
Хрватска, VRBOVEC
Контактирајте го продавачот
11.950 US$ EUR ≈ 11.220 €
Носивост при максимален досег на крак 1250 кг
Година 2012 Дофат на стрела 10.3 м Висина на подигање 13 м
Украина, м. Калинівка
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
камион монтирани кран HMF 735
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Дофат на стрела Висина на подигање
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
камион монтирани кран HMF FJ900 K3 камион монтирани кран HMF FJ900 K3 камион монтирани кран HMF FJ900 K3
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
камион монтирани кран HMF 2820 K6 камион монтирани кран HMF 2820 K6 камион монтирани кран HMF 2820 K6
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Носивост 15000 кг
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, CASSÀ DE LA SELVA
камион монтирани кран HMF 1560 CRANE LOADER
1
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Година Дофат на стрела 10.6 м Висина на подигање 13.6 м
Полска, Mścice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Дофат на стрела Висина на подигање
Португалија, Bidoeira de Cima
Контактирајте го продавачот
27.010 € SEK 315.000 SEK
Должина 5 м Широчина 2.455 м
Година 2008 Дофат на стрела Висина на подигање
Шведска, Skåne
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Носивост 2450 кг Нето тежина 1500 кг
Година 2000 Дофат на стрела 7.95 м Висина на подигање 10 м
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Полска, Mścice
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Полска, Mścice
камион монтирани кран HMF 1250 crane kran камион монтирани кран HMF 1250 crane kran камион монтирани кран HMF 1250 crane kran
3
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Полска, Mścice
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година 2008 Дофат на стрела Висина на подигање
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Година 2014 Дофат на стрела Висина на подигање
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Германија, Lüdenscheid
Контактирајте го продавачот
4.999 €
Носивост 4250 кг
Година Дофат на стрела 7.75 м Висина на подигање
Полска, Przodkowo
Контактирајте го продавачот
21.400 €
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Холандија, Beetgumermolen
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Година 2008 Дофат на стрела Висина на подигање
Естонија, Purku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Дофат на стрела Висина на подигање
Холандија, Zwolle
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се