Филтри -

Камиони монтирани кран Ferrari

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Камиони монтирани кран Ferrari

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Дофат на стрела Висина на подигање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 850 кг Нето тежина 350 кг
Година 01/2024 Дофат на стрела 6.7 м Висина на подигање 9 м
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
14.650 €
Нето тежина 2490 кг
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Холандија, Beetgumermolen
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 3.149 € DKK 23.500 DKK
Должина 1.95 м Широчина 0.7 м Височина 2.1 м Нето тежина 477 кг
Година 2018 Дофат на стрела Висина на подигање
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Германија, Lüdenscheid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Германија, Lüdenscheid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Германија, Lüdenscheid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Германија, Lüdenscheid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1050 кг Нето тежина 420 кг
Година 01/2024 Дофат на стрела 7.15 м Висина на подигање 11 м
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Година 2005 Дофат на стрела Висина на подигање
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Нето тежина 665 кг
Година 01/2024 Дофат на стрела 7.9 м Висина на подигање 11 м
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 650 кг Нето тежина 330 кг
Година 2023 Дофат на стрела 6.6 м Висина на подигање 9 м
Италија, Rimini - Rn
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Година 2016 Дофат на стрела Висина на подигање
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Година 2007 Дофат на стрела Висина на подигање
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4750 кг
Година Дофат на стрела Висина на подигање 2.89 м
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1300 кг Нето тежина 510 кг
Година 01/2024 Дофат на стрела 7.8 м Висина на подигање 10.5 м
Италија, Rimini
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се