Филтри -

Камиони монтирани кран Fassi

Резултати од пребарување: 80 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

80 огласа: Камиони монтирани кран Fassi

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Дофат на стрела Висина на подигање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.700 €
Носивост 9500 кг
Година 1993 Дофат на стрела 16.2 м Висина на подигање
Полска, Tomaszów Lubelski
камион монтирани кран Fassi F155A.0.23 камион монтирани кран Fassi F155A.0.23 камион монтирани кран Fassi F155A.0.23
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион монтирани кран Fassi L324 камион монтирани кран Fassi L324
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
камион монтирани кран Fassi F135.2.26 камион монтирани кран Fassi F135.2.26 камион монтирани кран Fassi F135.2.26
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
камион монтирани кран Fassi F235AXP.25 камион монтирани кран Fassi F235AXP.25
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
камион монтирани кран Fassi L303 камион монтирани кран Fassi L303 камион монтирани кран Fassi L303
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 670 кг
Година 1999 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
камион монтирани кран Fassi L426 камион монтирани кран Fassi L426 камион монтирани кран Fassi L426
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
камион монтирани кран Fassi L426 камион монтирани кран Fassi L426 камион монтирани кран Fassi L426
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
камион монтирани кран Fassi F165AXP.23 камион монтирани кран Fassi F165AXP.23 камион монтирани кран Fassi F165AXP.23
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
камион монтирани кран Fassi L313 камион монтирани кран Fassi L313 камион монтирани кран Fassi L313
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 600 кг
Година 1999 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
камион монтирани кран Fassi F425AXP.25 камион монтирани кран Fassi F425AXP.25
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
камион монтирани кран Fassi F600AXP.26 камион монтирани кран Fassi F600AXP.26
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост при максимален досег на крак 960 кг Носивост при минимален досег на крак 6100 кг Капацитет на крајот на стрелата 960 кг Носивост 6100 кг Нето тежина 2220 кг
Година 05/2023 Дофат на стрела 14.7 м Висина на подигање 17.7 м
Грција, Aspropyrgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост при максимален досег на крак 580 кг Носивост при минимален досег на крак 3795 кг Капацитет на крајот на стрелата 580 кг Носивост 3795 кг Нето тежина 1420 кг
Година 02/2023 Дофат на стрела 11.8 м Висина на подигање 14.8 м
Грција, Aspropyrgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови 1800 м/ч
Година 2007 Дофат на стрела Висина на подигање
Португалија, Bidoeira de Cima
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Година 2009 Дофат на стрела Висина на подигање
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Година 2012 Дофат на стрела Висина на подигање
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 80 огласа
Прикажи
Претплати се