Филтри -

Камиони монтирани кран Epsilon

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Камиони монтирани кран Epsilon

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Дофат на стрела Висина на подигање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Нето тежина 3690 кг
Година 05/2012 Дофат на стрела 9.7 м Висина на подигање
Шведска
камион монтирани кран Epsilon Q170 Z96 камион монтирани кран Epsilon Q170 Z96
2
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 1670 кг
Година 2014 Дофат на стрела Висина на подигање
Чехија, Vratimov
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион монтирани кран Epsilon 250 L  und  140L камион монтирани кран Epsilon 250 L  und  140L
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Дофат на стрела 9.6 м Висина на подигање
Словачка, Nesvady
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Година 2012 Дофат на стрела Висина на подигање
Полска, Ilza
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Година 1997 Дофат на стрела Висина на подигање
Украина, м. Калинівка
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Носивост при максимален досег на крак 3000 кг Носивост при минимален досег на крак 3000 кг Капацитет на крајот на стрелата 900 кг Носивост 3000 кг Нето тежина 2100 кг
Година 2000 Дофат на стрела 7.8 м Висина на подигање 11.8 м
Чехија, Jihlava
камион монтирани кран Epsilon Q170Z96
1
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Година 09/2014 Дофат на стрела 9.6 м Висина на подигање
Полска, Lubomierz
камион монтирани кран Epsilon E140Z95 камион монтирани кран Epsilon E140Z95
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост при максимален досег на крак 1200 кг Носивост при минимален досег на крак 4900 кг Капацитет на крајот на стрелата 4900 кг Носивост 4900 кг Должина 1.2 м Широчина 2.5 м Височина 2.9 м Нето тежина 2500 кг
Година 12/2008 Дофат на стрела 9.5 м Висина на подигање 12.5 м
Чехија, Jihlava
Контактирајте го продавачот
28.800 € Со вклучен ДДВ
Година 2014 Дофат на стрела Висина на подигање
Белорусија
Контактирајте го продавачот
3.999 €
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Година 2014 Дофат на стрела Висина на подигање
Естонија, Taebla
камион монтирани кран Epsilon Ostroj wm185Z93 камион монтирани кран Epsilon Ostroj wm185Z93
2
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Носивост при максимален досег на крак 1800 кг Носивост при минимален досег на крак 5500 кг Капацитет на крајот на стрелата 1800 кг Носивост 5500 кг
Година 2005 Дофат на стрела 9.3 м Висина на подигање 12.3 м
Чехија, Jihlava
камион монтирани кран Epsilon Liv 24.93
1
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Носивост при максимален досег на крак 2000 кг Носивост при минимален досег на крак 5800 кг Капацитет на крајот на стрелата 2000 кг Носивост 5800 кг Нето тежина 3000 кг
Година 2005 Дофат на стрела 9.4 м Висина на подигање 12.4 м
Чехија, Jihlava
Контактирајте го продавачот
32.630 € PLN 139.000 PLN
Носивост при минимален досег на крак 5300 кг Капацитет на крајот на стрелата 2300 кг Нето тежина 3100 кг
Година 2016 Дофат на стрела 9.6 м Висина на подигање
Полска, Lubomierz
нови камион монтирани кран Epsilon EPSILON 150 Z Kran нови камион монтирани кран Epsilon EPSILON 150 Z Kran нови камион монтирани кран Epsilon EPSILON 150 Z Kran
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Дофат на стрела Висина на подигање
Германија, Porta Westfalica
нови камион монтирани кран Epsilon EPSILON TZ 17 Kran нови камион монтирани кран Epsilon EPSILON TZ 17 Kran нови камион монтирани кран Epsilon EPSILON TZ 17 Kran
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Дофат на стрела Висина на подигање
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина 5.1 м Широчина 1.2 м Височина 2.6 м Нето тежина 2075 кг
Година 2013 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Година 2016 Дофат на стрела 10.5 м Висина на подигање
Полска, Lubomierz
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Година 2005 Дофат на стрела Висина на подигање
Полска, Ilza
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Година 2013 Дофат на стрела 8 м Висина на подигање
Полска, Ilza
камион монтирани кран Epsilon EPSILON PALFINGER e165z96 kompletny камион монтирани кран Epsilon EPSILON PALFINGER e165z96 kompletny
2
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Година 2009 Дофат на стрела 9.6 м Висина на подигање
Полска, Ilza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина 5.4 м Широчина 1.2 м Височина 2.4 м Нето тежина 2050 кг
Година 2008 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина 4.28 м Широчина 2.38 м Височина 2.4 м
Година 2000 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 2920 кг
Година 2024 Дофат на стрела 9.5 м Висина на подигање
Италија, Rimini - Rn
Контактирајте го продавачот
14.080 € PLN 60.000 PLN
Носивост при максимален досег на крак 1110 кг Носивост при минимален досег на крак 3400 кг Нето тежина 2080 кг
Година 2008 Дофат на стрела 9570 м Висина на подигање
Полска, Zaleszany
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се