Филтри -

Камиони монтирани кран Effer

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

18 огласа: Камиони монтирани кран Effer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Дофат на стрела Висина на подигање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Година 2023 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, CASSÀ DE LA SELVA
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 1.474 € DKK 11.000 DKK
Година 2001 Дофат на стрела Висина на подигање
Данска, Skjern
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Германија, Lüdenscheid
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 5650 кг
Година 1999 Дофат на стрела Висина на подигање
Полска, Garwolin
камион монтирани кран Effer 110 2S
1
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Година 2000 Дофат на стрела Висина на подигање
Португалија, Guimarães
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Широчина 8.71 м
Година 2022 Дофат на стрела Висина на подигање
Германија, Porta Westfalica
камион монтирани кран Effer 585 камион монтирани кран Effer 585
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Дофат на стрела Висина на подигање
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Полска, Mścice
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Носивост 12 кг Нето тежина 460 кг
Година 2019 Дофат на стрела 4.75 м Висина на подигање 7.5 м
Италија, Rimini - Rn
Контактирајте го продавачот
21.600 € CZK 545.000 CZK
Нето тежина 9000 кг
Година 2010 Дофат на стрела Висина на подигање
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18800 кг Нето тежина 6500 кг
Година 2024 Дофат на стрела 30.1 м Висина на подигање 33 м
Италија, Rimini - Rn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11260 кг Нето тежина 4270 кг
Година 2024 Дофат на стрела 26.4 м Висина на подигање 30 м
Италија, Rimini - Rn
камион монтирани кран Effer JIB 4L8S1C6D Fitting Effer 850 and others камион монтирани кран Effer JIB 4L8S1C6D Fitting Effer 850 and others камион монтирани кран Effer JIB 4L8S1C6D Fitting Effer 850 and others
3
Контактирајте го продавачот
21.410 € SEK 250.000 SEK
Година 2012 Дофат на стрела Висина на подигање
Шведска, Arvika, Värmlands Län
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Дофат на стрела Висина на подигање
Холандија, Wijchen
камион монтирани кран Effer 2020 камион монтирани кран Effer 2020 камион монтирани кран Effer 2020
3
Контактирајте го продавачот
310.000 € Без ДДВ
Носивост при максимален досег на крак 2400 кг Носивост при минимален досег на крак 35000 кг Капацитет на крајот на стрелата 21300 кг Носивост 32000 кг Работни часови 400 м/ч Нето тежина 22000 кг
Година 01/2020 Дофат на стрела 26.96 м Висина на подигање 28.5 м
Турција
Контактирајте го продавачот
9.200 €
Нето тежина 535 кг
Година 2023 Дофат на стрела 7.82 м Висина на подигање 10.5 м
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Година 2016 Дофат на стрела Висина на подигање
Естонија, Lääne-Harju vald
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се