Филтри -

Камиони монтирани кран HIAB

Резултати од пребарување: 202 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

202 огласа: Камиони монтирани кран HIAB

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Дофат на стрела Висина на подигање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 8,50 € NOK 100 NOK
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Норвешка, Stavanger
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Холандија, Oirschot
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 2.143 € SEK 25.000 SEK
Година 1997 Дофат на стрела Висина на подигање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
68.500 €
Носивост при максимален досег на крак 4.7 кг Носивост при минимален досег на крак 17000 кг Капацитет на крајот на стрелата 4.7 кг Носивост 17 кг Нето тежина 6000 кг
Година 2010 Дофат на стрела 14.7 м Висина на подигање 17 м
Холандија, Soest
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Година 2005 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Носивост при максимален досег на крак 540 кг Носивост при минимален досег на крак 1800 кг Капацитет на крајот на стрелата 540 кг Носивост 1800 кг Нето тежина 455 кг
Година 2002 Дофат на стрела 4.5 м Висина на подигање 6.5 м
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
980 €
Носивост при максимален досег на крак 600 кг Носивост при минимален досег на крак 3000 кг Капацитет на крајот на стрелата 600 кг Носивост 3000 кг
Година 1995 Дофат на стрела 5.5 м Висина на подигање 7.5 м
Шпанија, Barcelona
камион монтирани кран HIAB 175-5 камион монтирани кран HIAB 175-5 камион монтирани кран HIAB 175-5
3
Контактирајте го продавачот
18.700 €
Носивост при максимален досег на крак 890 кг Носивост при минимален досег на крак 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 890 кг Носивост 6000 кг Работни часови 10 м/ч
Година 2000 Дофат на стрела 14 м Висина на подигање 17 м
Шпанија, Malaga
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Носивост при максимален досег на крак 1760 кг Носивост при минимален досег на крак 5000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1760 кг Носивост 8700 кг Нето тежина 1800 кг
Година 2000 Дофат на стрела 9.8 м Висина на подигање 10.5 м
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост при максимален досег на крак 500 кг Носивост при минимален досег на крак 3500 кг
Година Дофат на стрела 9 м Висина на подигање 11 м
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
15.600 €
Година 1998 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Германија, Lüdenscheid
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година 2006 Дофат на стрела Висина на подигање
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
1.300 € Без ДДВ
Носивост при максимален досег на крак 550 кг Носивост при минимален досег на крак 1200 кг Капацитет на крајот на стрелата 550 кг Должина 2.25 м Широчина 0.45 м Височина 1.78 м Нето тежина 720 кг
Година 1986 Дофат на стрела 3.15 м Висина на подигање
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост при максимален досег на крак 1360 кг Капацитет на крајот на стрелата 1360 кг Нето тежина 2536 кг
Година 1993 Дофат на стрела 10.1 м Висина на подигање
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
нови камион монтирани кран HIAB XS 044
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 990 кг
Година 2020 Дофат на стрела 9.1 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран HIAB XS 211
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7600 кг
Година 2020 Дофат на стрела 12.6 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран HIAB XS 099 нови камион монтирани кран HIAB XS 099
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4050 кг
Година 2020 Дофат на стрела 11.6 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран HIAB 026 T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1900 кг
Година 2020 Дофат на стрела 5.8 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран HIAB XS 055
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2180 кг
Година 2020 Дофат на стрела 9.1 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран HIAB XS 066
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2640 кг
Година 2020 Дофат на стрела 9.1 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран HIAB XS 288 нови камион монтирани кран HIAB XS 288
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9400 кг
Година 2020 Дофат на стрела 22.6 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран HIAB XS 477 нови камион монтирани кран HIAB XS 477
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг
Година 2020 Дофат на стрела 20.8 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран HIAB XS 111 нови камион монтирани кран HIAB XS 111
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 350 кг
Година 2020 Дофат на стрела 16.7 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 202 огласа
Прикажи
Претплати се