Филтри -

Камиони монтирани кран Palfinger

Резултати од пребарување: 252 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

252 огласа: Камиони монтирани кран Palfinger

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Дофат на стрела Висина на подигање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Нето тежина 1647 кг
Година 2015 Дофат на стрела Висина на подигање
Германија, Unterneukirchen
Контактирајте го продавачот
34.400 € Без ДДВ
Носивост при максимален досег на крак 650 кг Носивост при минимален досег на крак 3000 кг Работни часови 1 м/ч Нето тежина 1220 кг
Година 12/2023 Дофат на стрела Висина на подигање 12.6 м
Германија, Unterneukirchen
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион монтирани кран Palfinger PK 23001 EH  D FF 4 R3X ÖLK камион монтирани кран Palfinger PK 23001 EH  D FF 4 R3X ÖLK камион монтирани кран Palfinger PK 23001 EH  D FF 4 R3X ÖLK
3
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Нето тежина 2875 кг
Година 2017 Дофат на стрела Висина на подигање
Германија, Unterneukirchen
Контактирајте го продавачот
9.215 € PLN 39.900 PLN
Година 2003 Дофат на стрела Висина на подигање
Полска, Mińsk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Година 2013 Дофат на стрела 10.4 м Висина на подигање
Полска, Lubomierz
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Година 1996 Дофат на стрела Висина на подигање
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Година 1994-04 Дофат на стрела Висина на подигање
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Дофат на стрела Висина на подигање
Португалија, Anadia
Контактирајте го продавачот
9.950 € Со вклучен ДДВ
Година 03/1987 Дофат на стрела Висина на подигање
Германија, Hamburg
нови камион монтирани кран Palfinger Кран манипулятор PK 23502 High Perfomance нови камион монтирани кран Palfinger Кран манипулятор PK 23502 High Perfomance
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8500 кг
Година 2020 Дофат на стрела 23.3 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран Palfinger PK 18500 Perfomance нови камион монтирани кран Palfinger PK 18500 Perfomance
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6100 кг
Година 2020 Дофат на стрела 18.6 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран Palfinger PK 19502 High Perfomance нови камион монтирани кран Palfinger PK 19502 High Perfomance
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6100 кг
Година 2020 Дофат на стрела 18.9 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран Palfinger PK 18002-EH High Perfomance нови камион монтирани кран Palfinger PK 18002-EH High Perfomance
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6100 кг
Година 2020 Дофат на стрела 21.1 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран Palfinger PK 23501-W High Perfomance нови камион монтирани кран Palfinger PK 23501-W High Perfomance
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1920 кг
Година 2020 Дофат на стрела 10.2 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран Palfinger PK 42502 серии Perfomance нови камион монтирани кран Palfinger PK 42502 серии Perfomance
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14340 кг
Година 2020 Дофат на стрела 21 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран Palfinger PC 2700 Compact нови камион монтирани кран Palfinger PC 2700 Compact
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1780 кг
Година 2020 Дофат на стрела 6 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран Palfinger PK 22002-EH High Perfomance нови камион монтирани кран Palfinger PK 22002-EH High Perfomance
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6100 кг
Година 2020 Дофат на стрела 18.9 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран Palfinger PC 3800 Compact нови камион монтирани кран Palfinger PC 3800 Compact
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг
Година 2020 Дофат на стрела 7.1 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран Palfinger PK 27001-EH High Perfomance нови камион монтирани кран Palfinger PK 27001-EH High Perfomance
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8900 кг
Година 2020 Дофат на стрела 23.3 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран Palfinger PK 42002-EH серии High Perfomance нови камион монтирани кран Palfinger PK 42002-EH серии High Perfomance
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14900 кг
Година 2020 Дофат на стрела 25 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран Palfinger PC 900 нови камион монтирани кран Palfinger PC 900
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 450 кг
Година 2020 Дофат на стрела 1.6 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран Palfinger PK 2900 Perfomance нови камион монтирани кран Palfinger PK 2900 Perfomance
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 990 кг
Година 2020 Дофат на стрела 6.2 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран Palfinger PK 14002-EH High Perfomance нови камион монтирани кран Palfinger PK 14002-EH High Perfomance
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6100 кг
Година 2020 Дофат на стрела 18.9 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран Palfinger PK 150002 серии Performance нови камион монтирани кран Palfinger PK 150002 серии Performance
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30000 кг
Година 2020 Дофат на стрела 26.6 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран Palfinger PK 13001-K High Performance нови камион монтирани кран Palfinger PK 13001-K High Performance
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3600 кг
Година 2020 Дофат на стрела 15.4 м Висина на подигање
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 252 огласа
Прикажи
Претплати се