Филтри -

Каросерии за кипер

Резултати од пребарување: 445 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Каросерии за кипер: 445 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година HARDOX челик Должина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
каросерија за кипер Schaktflak Hulthens
19
аукција 9,47 € SEK USD 100 SEK ≈ 10,41 US$
Година HARDOX челик Должина 6 м
Шведска, Karlstad
нови каросерија за кипер Emirsan Truck Tipper Body
37
ВИДЕО
12.000 € USD ≈ 13.190 US$
Зафатнина 22 м³
Година 2019 HARDOX челик HARDOX челик Должина
Турција, Konya
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
каросерија за кипер GMM 10
12
аукција 1.042 € SEK USD 11.000 SEK ≈ 1.145 US$
Година 2014 HARDOX челик Должина 6 м
Шведска, Karlstad
каросерија за кипер Hulthens
13
аукција 1.941 € SEK USD 20.500 SEK ≈ 2.134 US$
Година 2014 HARDOX челик Должина 6 м
Шведска, Karlstad
каросерија за кипер Lastväxlarflak 6 m
16
аукција 871,10 € SEK USD 9.200 SEK ≈ 957,50 US$
Широчина 2.5 м Височина 1 м
Година HARDOX челик Должина 6 м
Шведска, Karlstad
каросерија за кипер Thermosilo Haken
11
цена на барање
Година 2007-06-15 HARDOX челик Должина
Швајцарија, Oberhasli
каросерија за кипер Asfaltsflak
6
аукција 492,40 € SEK USD 5.200 SEK ≈ 541,20 US$
Година HARDOX челик Должина
Шведска, Karlstad
каросерија за кипер CMT ASF01, Asphalt Flat
6
4.261 € SEK USD 45.000 SEK ≈ 4.683 US$
Зафатнина 12 м³
Година 2003 HARDOX челик Должина
Шведска, Blekinge
каросерија за кипер CMT ASF01, Asphalt Flat
4
4.261 € SEK USD 45.000 SEK ≈ 4.683 US$
Година 2003 HARDOX челик Должина
Шведска, Blekinge
каросерија за кипер IVECO flak
4
цена на барање
Година 2014 HARDOX челик Должина
Шведска, Arvika
каросерија за кипер LIAZ silážna nadstavba
4
300 € USD ≈ 329,70 US$
Година 8/1996 HARDOX челик Должина
Словачка, Levice
каросерија за кипер Övrigt ÖVRIGT SCHAKTFLAK
3
цена на барање
Година 2018 HARDOX челик Должина 6 м
Шведска, Rinkaby
каросерија за кипер Valníková nadstavba multicar
3
150 € USD ≈ 164,90 US$
Широчина 1.6 м Височина 0.35 м
Година HARDOX челик Должина 2.13 м
Словачка, Levice
каросерија за кипер CMT ASF 01, Hook Truck Flat
9
4.640 € SEK USD 49.000 SEK ≈ 5.100 US$
Година 2002 HARDOX челик Должина
Шведска, Halland
нови каросерија за кипер MULTILIFT Container
5
цена на барање
Широчина 2.4 м Височина 2 м Зафатнина 30 м³
Година 2019 HARDOX челик Должина 6.23 м
Турција, Konya
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 445 огласа
Прикажи
Претплати се