Филтри -

Каросерии

Резултати од пребарување: 1209 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Каросерии: 1209 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови каросерија за кипер Emirsan Truck Tipper Body
32
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Каросерија за кипер
Година 02/2021
Северна Македонија, Vojnica
нови каросерија за кипер GEWOLF LORRY TRUCK BODY TIPPER
21
Контактирајте го продавачот
11.500 € Со вклучен ДДВ
Каросерија за кипер
Година 2020
Северна Македонија, Vojnica
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
систем за рол кипер Diversen Occ Haaksysteem
1
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Систем за рол кипер
Година
Белгија, Bree
каросерија за кипер
5
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Каросерија за кипер
Година 2013
Германија, Bovenden
каросерија на шлепување за камион Diversen Occ Service wagen / depanneur
11
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Каросерија на шлепување за камион
Година
Белгија, Bree
каросерија со церада MERCEDES-BENZ ATEGO YXZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Каросерија со церада
Година
Германија, München
каросерија на камион фургон Diverse 7450 mm med rulleport
14
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Каросерија на камион фургон
Година
Данска, Silkeborg
нови каросерија за кипер MEILLER 3-Seiten
7
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Каросерија за кипер
Година
Германија, Bovenden
каросерија на камион за транспорт на возила RENAULT MASTER OPRIJBAK
6
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Каросерија на камион за транспорт на возила
Година 01/2014
Холандија, Zutphen
каросерија за кипер KELBERG Алюмінієве кузово
7
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.463 €
Каросерија за кипер
Година 2010
Украина, Пер'ятичі
каросерија за кипер IVECO Caroserie basculabila PAGANINI ITALIA basculare lateral 20 mc
11
Контактирајте го продавачот
2.350 €
Каросерија за кипер
Година 2010
Романија, CRAIOVA
каросерија на камион платформа Diversen Afzetbak / containerbak / Renova systeem / Open laadba
9
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Каросерија на камион платформа
Година 01/2005
Холандија, Ammerzoden
систем за рол кипер Abrollanlage 72/03552
7
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Систем за рол кипер
Година 1995
Германија, Bovenden
каросерија со церада JUNGE Tarpulin body 6x2,5x2,5m + cargo lift 1000kg - 2 UNITS FOR
14
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Каросерија со церада
Година 2018
Полска, Kraków
каросерија со церада KRONE
7
Контактирајте го продавачот
8.793 € PLN 40.000 PLN
Каросерија со церада
Година 2015
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1209 огласа
Прикажи
Претплати се