Филтри -

Камиони монтирани кран

Резултати од пребарување: 1243 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони монтирани кран: 1243 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Дофат на стрела Висина на подигање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион монтирани кран
11
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Носивост 5000 кг
Година 2007 Дофат на стрела 50 м Висина на подигање 42 м
Турција
камион монтирани кран HMF 1820
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Дофат на стрела Висина на подигање
Холандија, Wijchen
камион монтирани кран DIV Autolaadkranen
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Холандија, Wijchen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион монтирани кран KENNIS 20000
11
Контактирајте го продавачот
12.600 €
Година 1990 Дофат на стрела 7 м Висина на подигање
Украина, Пер'ятичі
камион монтирани кран HIAB R130F2
7
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 2007 Дофат на стрела 6.5 м Висина на подигање
Холандија, Nijkerk
нови камион монтирани кран HIAB 1500
4
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Година 2020 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Barcelona
камион монтирани кран HIAB 520
4
Контактирајте го продавачот
39.800 €
Година 1993 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Barcelona
камион монтирани кран HIAB 230-4
4
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Година 1998 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Barcelona
нови камион монтирани кран EFFER
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Barcelona
камион монтирани кран HIAB 520-5
4
Контактирајте го продавачот
29.800 €
Капацитет на крајот на стрелата 3.5 т Носивост 12000 кг Нето тежина 6000 кг
Година 1993 Дофат на стрела 13.5 м Висина на подигање 17 м
Шпанија, Barcelona
камион монтирани кран HIAB 500-6
6
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Barcelona
камион монтирани кран PALFINGER 15500
7
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 6500 кг
Година 2010 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Barcelona
нови камион монтирани кран AMCO VEBA V803 5N 3S con 3 sfili idraulici
8
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Капацитет на крајот на стрелата 0.325 т Нето тежина 537 кг
Година 2019 Дофат на стрела 7.4 м Висина на подигање 10 м
Италија, Rimini
нови камион монтирани кран EFFER 100/3S + JIB 2S CON ANTENNA
15
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Капацитет на крајот на стрелата 0.35 т Носивост 4070 кг Нето тежина 1450 кг
Година 2021 Дофат на стрела 14.21 м Висина на подигање 18 м
Италија, Rimini
камион монтирани кран COPMA _110T.3 con 3 sfili idraulici
13
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Капацитет на крајот на стрелата 1.12 т Нето тежина 1350 кг
Година 2015 Дофат на стрела 8.15 м Висина на подигање 11.2 м
Италија, Rimini
нови камион монтирани кран Hyva HB130-2 , NEW , 2021 , 8m-2,600kg , Ready to assemble
28
Контактирајте го продавачот
28.580 € PLN 130.000 PLN
Капацитет на крајот на стрелата 1.395 т Носивост 2610 кг Нето тежина 1760 кг
Година 2021 Дофат на стрела 8.14 м Висина на подигање
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1243 огласа
Прикажи
Претплати се