Опреми за камиони и приколки, опрема за товарни возила

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

Опреми за камиони и приколки: 3497 огласа

макара Warn Winch with 3-point bracket
7
аукција € 186,40 SEK USD SEK 2.000 ≈ US$ 208
Макара
Година
Шведска, Kungälv
менлив сандак фургон FURGON  ZA  KAMION  ILI  SKLADIŠTE, 2008 god
5
€ 10 USD ≈ US$ 11
Менлив сандак фургон
Година 2008
Хрватска, Sveti Ivan Zelina
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
каросерија со рамна платформа TMA-sign
18
аукција аукција
Каросерија со рамна платформа
Година
Шведска, Kungälv
нови каросерија за кипер Emirsan Truck Tipper Body
39
€ 12.000 USD ≈ US$ 13.408
Каросерија за кипер
Година 2019
Турција, Konya
систем за рол кипер Unilift Scarrabile Lastväxlarkrok
11
аукција € 93,19 SEK USD SEK 1.000 ≈ US$ 104
Систем за рол кипер
Година 2008
Шведска, Karlstad
каросерија на ладилник SKAB (Specialkarosser) Kyl/fry/Värme
7
€ 4.178 USD ≈ US$ 4.668
Каросерија на ладилник
Година 2010
Шведска, Trelleborg
изотермна каросерија SONSTIGE/OTHER PALKIT Isotherm-Aufbau/Kiste - Other
5
€ 1.400 USD ≈ US$ 1.564
Изотермна каросерија
Година
Швајцарија, Gansingen
изотермна каросерија SONSTIGE/OTHER ISOTHERM-KOFFER 7,45M - Swap box
5
€ 4.200 USD ≈ US$ 4.693
Изотермна каросерија
Година
Швајцарија, Gansingen
каросерија со рамна платформа SISU 25T   Maskinflak
10
аукција € 2.842 SEK USD SEK 30.500 ≈ US$ 3.176
Каросерија со рамна платформа
Година 2016
Шведска, Karlstad
камион монтирани кран HIAB 125
9
€ 3.450 USD ≈ US$ 3.855
Камион монтирани кран
Година 1995-01
Швајцарија, Oberhasli
камион монтирани кран EFFER 75/4S
11
аукција € 391,40 SEK USD SEK 4.200 ≈ US$ 437
Камион монтирани кран
Година 2007
Шведска, Karlstad
каросерија за кипер CMT ASF 13  Asfaltsflak  2st
16
аукција € 93,19 SEK USD SEK 1.000 ≈ US$ 104
Каросерија за кипер
Година 2015
Шведска, Karlstad
каросерија со рамна платформа Lastväxlarflak med containerlås
5
аукција € 55,91 SEK USD SEK 600 ≈ US$ 62
Каросерија со рамна платформа
Година
Шведска, Karlstad
каросерија за кипер Tippflak 7.1m
3
€ 2.321 USD ≈ US$ 2.593
Каросерија за кипер
Година
Шведска, Trelleborg
каросерија на ладилник Frys skåp
5
€ 4.550 USD ≈ US$ 5.084
Каросерија на ладилник
Година 2009
Шведска, Trelleborg
Омилени : 0 Споредба : 0