Филтри -

Разладни уреди

Резултати од пребарување: 162 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

162 огласа: Разладни уреди

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Разладен уред Контрола на температура од
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
разладен уред THERMO KING - SLX 300 разладен уред THERMO KING - SLX 300 разладен уред THERMO KING - SLX 300
3
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Контрола на температура до 20 °C Работни часови 1136 м/ч Дизел дизел
Година 2020 Разладен уред THERMO KING - SLX 300 Контрола на температура од -20 °C
Литванија, Vilnius
разладен уред Thermo King Sl200 разладен уред Thermo King Sl200
2
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Година 2007 Разладен уред Контрола на температура од
Полска, Warsaw
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
разладен уред Thermo King Thermo King t1000 r spectrum
1
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Работни часови 6000 м/ч
Година 2016 Разладен уред Контрола на температура од
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Разладен уред THERMO KING - SL300 Контрола на температура од
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Електро електро
Година 09/2016 Разладен уред FRIGOBLOCK Контрола на температура од
Полска, Trzebiatów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови 7760 м/ч
Година 2010 Разладен уред Контрола на температура од
Холандија, Spijkenisse
разладен уред THERMO KING - SLX 400
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови 8500 м/ч Дизел дизел Електро електро
Година 2010 Разладен уред THERMO KING - SLX 400 Контрола на температура од
Литванија, Kuprioniškės
нови разладен уред THERMO KING - UT 800 нови разладен уред THERMO KING - UT 800 нови разладен уред THERMO KING - UT 800
3
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Контрола на температура до 25 °C Дизел дизел Електро електро
Година 2022 Разладен уред THERMO KING - UT 800 Контрола на температура од -25 °C
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Контрола на температура до 25 °C Дизел дизел
Година 2022 Разладен уред THERMO KING - T 800R Контрола на температура од -20 °C
Литванија, Vilnius
нови разладен уред THERMO KING
1
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Дизел дизел
Година 2023 Разладен уред THERMO KING Контрола на температура од
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Година 2017 Разладен уред THERMO KING - T 1000R Контрола на температура од
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
1.396 €
Година Разладен уред Контрола на температура од
Полска, Tarczyn
разладен уред Carrier  Supra 850 разладен уред Carrier  Supra 850 разладен уред Carrier  Supra 850
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Разладен уред Контрола на температура од
Холандија, Lemelerveld
разладен уред Thermo King CARRIER OVERIG ONDERDELEN за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Разладен уред Контрола на температура од
Холандија, Lemelerveld
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Дизел дизел Електро електро
Година 2015 Разладен уред THERMO KING - TS500E Контрола на температура од
Литванија, Šiaulių raj.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Разладен уред Контрола на температура од
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови 6348 м/ч Дизел дизел
Година 2004 Разладен уред CARRIER - MAXIMA 1300 Контрола на температура од
Полска, Glinojeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Контрола на температура до 25 °C Работни часови 12978 м/ч Дизел дизел
Година 2004 Разладен уред THERMO KING - TS 500 Контрола на температура од -25 °C
Полска, Glinojeck
разладен уред MAN
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Разладен уред Контрола на температура од
Холандија, Lemelerveld
Контактирајте го продавачот
1.396 €
Дизел дизел Електро електро
Година Разладен уред Контрола на температура од
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
1.140 €
Година Разладен уред Контрола на температура од
Полска, Tarczyn
разладен уред CARRIER - PHOENIX ULTRA
1
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Работни часови 19000 м/ч
Година 2000 Разладен уред CARRIER - PHOENIX ULTRA Контрола на температура од
Белорусија, Големберг
разладен уред CARRIER - SUPRA 850 разладен уред CARRIER - SUPRA 850 разладен уред CARRIER - SUPRA 850
3
Контактирајте го продавачот
234,70 € PLN 1.000 PLN
Електро електро
Година Разладен уред CARRIER - SUPRA 850 Контрола на температура од
Полска, Michałów
разладен уред Carrier  05GK237 разладен уред Carrier  05GK237 разладен уред Carrier  05GK237
3
Контактирајте го продавачот
352,10 € PLN 1.500 PLN
Година Разладен уред Контрола на температура од
Полска, Michałów
Контактирајте го продавачот
5.100 €
Година 2009 Разладен уред THERMO KING - TS500E Контрола на температура од
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 162 огласа
Прикажи
Претплати се