Филтри -

Камиони монтирани кран PM

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

47 огласа: Камиони монтирани кран PM

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Дофат на стрела Висина на подигање
камион монтирани кран PM 47026 камион монтирани кран PM 47026 камион монтирани кран PM 47026
3
Контактирајте го продавачот
43.800 €
Година 2003 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Barcelona
нови камион монтирани кран PM нови камион монтирани кран PM
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Грција, Thessaloniki
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови камион монтирани кран PM нови камион монтирани кран PM
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Грција, Thessaloniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина 2.6 м Широчина 1.25 м Височина 2.55 м Нето тежина 4050 кг
Година 2013 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 2004 Дофат на стрела Висина на подигање
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Vicar (Almeria)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Vicar (Almeria)
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Носивост 4250 кг
Година Дофат на стрела 12.75 м Висина на подигање 16 м
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
30.750 € Без ДДВ
Година 01/2023 Дофат на стрела Висина на подигање
Холандија, Veghel
BAS World
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.200 € Без ДДВ
Година 01/2023 Дофат на стрела Висина на подигање
Холандија, Veghel
BAS World
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
37.250 € Без ДДВ
Должина 2.54 м Широчина 1.2 м Височина 2.5 м
Година 01/2023 Дофат на стрела Висина на подигање
Холандија, Veghel
BAS World
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.400 € Без ДДВ
Година 01/2023 Дофат на стрела Висина на подигање
Холандија, Veghel
BAS World
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Нето тежина 2000 кг
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година 2006 Дофат на стрела Висина на подигање
Естонија, Taebla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина 2.6 м Широчина 1.1 м Височина 2.5 м Нето тежина 3150 кг
Година 2015 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина 2.8 м Широчина 1.9 м Височина 2.6 м Нето тежина 8850 кг
Година 2002 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина 2.7 м Широчина 0.7 м Височина 2.15 м Нето тежина 1400 кг
Година 2012 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Полска, Chrostkowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина 2.6 м Широчина 2 м Височина 2.6 м Нето тежина 7500 кг
Година 2006 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Година 2016 Дофат на стрела Висина на подигање
Естонија, Purku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Дофат на стрела Висина на подигање
Белгија, Herentals
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Дофат на стрела Висина на подигање
Финска, Turku
камион монтирани кран PM 48025 камион монтирани кран PM 48025 камион монтирани кран PM 48025
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина 2.9 м Широчина 1.7 м Височина 2.73 м
Година 2007 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина 2.6 м Широчина 1.2 м Височина 2.4 м Нето тежина 3900 кг
Година 2007 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи