Филтри -

Каросерии на посипувачи на песок

Резултати од пребарување: 136 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

136 огласа: Каросерии на посипувачи на песок

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Должина Широчина
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Зафатнина 5 м³
Година 2017 Должина Широчина
Норвешка, Holmestrand
Контактирајте го продавачот
аукција 53,61 € DKK 400 DKK
Зафатнина 0.3 м³
Година 2006 Должина Широчина
Данска, Tølløse
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.020 € Без ДДВ
Година 01/2024 Должина Широчина
Полска, 35-105 Rzeszów
каросерија на посипувач на песок Kugelmann S-DUPLEX
1
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Година 2012 Должина Широчина
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Зафатнина 8 м³
Година 2024 Должина Широчина
Турција, Ankara
Galen Grup Çelik Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Нето тежина 3150 кг Боја темно син
Година 07/2015 Должина Широчина
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Зафатнина 5 м³
Година 2007-06 Должина Широчина
Германија, Fließem
Контактирајте го продавачот
аукција 8,70 € NOK 100 NOK
Нето тежина 1680 кг
Година 1998 Должина Широчина
Норвешка, Lufthavn
Контактирајте го продавачот
3.995 € PLN 17.000 PLN
Година 2006 Должина Широчина
Полска, Słupno
Контактирајте го продавачот
9.400 € PLN 40.000 PLN
Зафатнина 9.25 м³ Нето тежина 1489 кг Носивост 10000 кг Боја портокалов
Година 2008 Должина Широчина
Полска, Słupno
Контактирајте го продавачот
2.820 € PLN 12.000 PLN
Година 2003 Должина Широчина
Полска, Słupno
Контактирајте го продавачот
аукција 129,30 € SEK 1.500 SEK
Година Должина Широчина
Шведска, Sturefors
Контактирајте го продавачот
19.860 € PLN 84.500 PLN
Боја портокалов
Година 2018 Должина Широчина
Полска, Zawoja
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Зафатнина 15 м³
Година 2014 Должина Широчина
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.020 € Без ДДВ
Височина 2.1 м Зафатнина 1.5 м³ Нето тежина 730 кг Носивост 2.25 кг Боја портокалов
Година 01/2023 Должина 3.44 м Широчина 1.42 м
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 4 м³ Боја портокалов
Година 2008-06 Должина Широчина
Германија, Fließem
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Зафатнина 5 м³ Нето тежина 1720 кг Носивост 10280 кг Боја портокалов
Година 2011 Должина 6.5 м Широчина
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Зафатнина 1.5 м³
Година 1991 Должина Широчина
Романија, Bihor
LORGER SRL
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Зафатнина 1 м³ Боја портокалов
Година 1996 Должина Широчина
Романија, Bihor
LORGER SRL
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Година Должина 2.8 м Широчина 1.45 м
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
9.870 € PLN 42.000 PLN
Година 2007 Должина Широчина
Полска, Lubasz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Должина Широчина
Холандија, Heinenoord
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Година 2008 Должина Широчина
Германија, Hagen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Височина 1.575 м Зафатнина 7 м³
Година 2023 Должина 2 м Широчина 3.9 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Зафатнина 2 м³
Година Должина Широчина
Германија, Selters
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 136 огласа
Прикажи