Филтри -

Каросерии на камион за ѓубре, каросерија на возило за смет

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Каросерии на камион за ѓубре: 49 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Боја Должина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
каросерија на камион за ѓубре
1
5.700 € USD ≈ 6.435 US$
Зафатнина 15 м³
Година Боја Должина
Швајцарија, Gansingen
каросерија на камион за ѓубре KATMERCILER S 21
4
цена на барање
Широчина 2.46 м Височина 3.2 м Зафатнина 21 м³ Нето тежина 6000 кг
Година 2007 Боја Должина 7.51 м
Хрватска, Karlovac
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
каросерија на камион за ѓубре Avermann Avos MPC20
15
6.155 € USD ≈ 6.949 US$
Зафатнина 20 м³ Нето тежина 5000 кг
Година 2012 Боја Должина
Норвешка, Tiller
каросерија на камион за ѓубре Zoeller Ostatní nástavba Zoeller
6
3.748 € CZK USD 100.000 CZK ≈ 4.231 US$
Година 2003 Боја зелен Должина
Чехија, Jablonec nad Nisou
каросерија на камион за ѓубре Avermann 10 cbm Selbstpressbehälter für ASK
7
1.300 € USD ≈ 1.468 US$
Широчина 2 м Височина 2.5 м Зафатнина 10 м³
Година 1991-06 Боја Должина 4.4 м
Германија, Selm
каросерија на камион за ѓубре Entec ECR 10 cbm Selbstpressbehälter für ASK
6
1.500 € USD ≈ 1.693 US$
Широчина 1.95 м Височина 2.4 м Носивост 6270 кг
Година 1996-06 Боја Должина 4.2 м
Германија, Selm
каросерија на камион за ѓубре SCANIA HALLER BUILDING REFUSE COLLECTOR GARBAGE SUPERSTRUCTURE
9
2.238 € PLN USD 10.000 PLN ≈ 2.527 US$
Зафатнина 25 м³
Година Боја портокалов Должина
Полска, Sitkówka-Nowiny
каросерија на камион за ѓубре FAUN Müllaufbau 522 Bj. mit Zöller 2301
7
14.500 € USD ≈ 16.370 US$
Година 2011-06 Боја бел Должина
Германија, Selm
каросерија на камион за ѓубре Zoeller  Schüttung 2301 mit Waage+Identsystem
6
3.900 € USD ≈ 4.403 US$
Година 2005-01 Боја Должина
Германија, Selm
каросерија на камион за ѓубре Andere 3 R
6
2.900 € USD ≈ 3.274 US$
Нето тежина 20000 кг
Година 1998-09 Боја портокалов Должина
Германија, Bovenden
каросерија на камион за ѓубре Andere Müllaufbau
2
2.200 € USD ≈ 2.484 US$
Година 1981 Боја црвен Должина
Германија, Bovenden
каросерија на камион за ѓубре JOAB  2010 20,7m3
9
цена на барање
Година 2010-01-01 Боја Должина
Естонија, Rummu
каросерија на камион за ѓубре Geesink GCP 2-compartimenten
5
17.500 € USD ≈ 19.760 US$
Година 2011-01-01 Боја Должина
Холандија, Andelst
каросерија на камион за ѓубре Norba
6
2.500 € USD ≈ 2.822 US$
Зафатнина 20.8 м³
Година 02/2007 Боја син Должина
Данска, Aabenraa
каросерија на камион за ѓубре Zoeller MEDIUM XL
3
6.900 € USD ≈ 7.790 US$
Зафатнина 20 м³
Година 07/2009 Боја бел Должина
Полска, Lubasz
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Претплати се