Филтри -

Камиони монтирани кран Atlas

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

44 огласа: Камиони монтирани кран Atlas

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Дофат на стрела Висина на подигање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион монтирани кран Atlas HBC ATLAS камион монтирани кран Atlas HBC ATLAS
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Грција, Thessaloniki
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Носивост при максимален досег на крак 830 кг Носивост при минимален досег на крак 3060 кг Капацитет на крајот на стрелата 830 кг Носивост 6000 кг
Година 2003 Дофат на стрела 12 м Висина на подигање
Шпанија, Barcelona
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион монтирани кран Atlas 80.1 crane kran камион монтирани кран Atlas 80.1 crane kran камион монтирани кран Atlas 80.1 crane kran
3
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Полска, Mścice
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Година 1993 Дофат на стрела Висина на подигање
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
1.999 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Нето тежина 1500 кг
Година 1977 Дофат на стрела 4.46 м Висина на подигање 6 м
Германија, West
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Година 2000 Дофат на стрела Висина на подигање
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Година 1999 Дофат на стрела Висина на подигање
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Носивост при максимален досег на крак 3300 кг Носивост при минимален досег на крак 10800 кг Капацитет на крајот на стрелата 3300 кг Носивост 10800 кг Должина 14 м Нето тежина 6000 кг
Година 2005 Дофат на стрела 14 м Висина на подигање 14 м
Полска, Zakrzew
Контактирајте го продавачот
10.950 €
Година 2007 Дофат на стрела 8.2 м Висина на подигање 10.5 м
Украина, м. Калинівка
Контактирајте го продавачот
6.450 US$ EUR ≈ 6.055 €
Година 2008 Дофат на стрела 8 м Висина на подигање 10.4 м
Украина, м. Калинівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Германија, Lüdenscheid
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.250 US$ EUR ≈ 5.867 €
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Мексико, Chihuahua
камион монтирани кран Atlas  80 1-5 5/1 A 1 камион монтирани кран Atlas  80 1-5 5/1 A 1 камион монтирани кран Atlas  80 1-5 5/1 A 1
3
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година 1990 Дофат на стрела 5.5 м Висина на подигање
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Носивост при максимален досег на крак 1235 кг Носивост при минимален досег на крак 3000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1200 кг Работни часови 62 м/ч Нето тежина 1000 кг
Година 04/1999 Дофат на стрела 4.6 м Висина на подигање 6.6 м
Бугарија, Kubrat
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Година 2010 Дофат на стрела Висина на подигање
Германија, Bovenden
камион монтирани кран Atlas 80.1 камион монтирани кран Atlas 80.1 камион монтирани кран Atlas 80.1
3
Контактирајте го продавачот
6.800 US$ EUR ≈ 6.384 €
Носивост при максимален досег на крак 1350 кг Капацитет на крајот на стрелата 2600 кг
Година 1993 Дофат на стрела 7.2 м Висина на подигање
Белорусија
камион монтирани кран Atlas HDS żuraw dźwig budowlany камион монтирани кран Atlas HDS żuraw dźwig budowlany камион монтирани кран Atlas HDS żuraw dźwig budowlany
3
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Полска, Ilza
камион монтирани кран Atlas HDS żuraw dźwig budowlany камион монтирани кран Atlas HDS żuraw dźwig budowlany
2
Контактирајте го продавачот
2.600 €
Година Дофат на стрела Висина на подигање
Полска, Ilza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Дофат на стрела Висина на подигање
Обединето Кралство, Sunderland
Контактирајте го продавачот
6.200 US$ EUR ≈ 5.821 €
Година 2002 Дофат на стрела Висина на подигање
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина 2.7 м Широчина 1.3 м Височина 2.6 м Нето тежина 4400 кг
Година 2006 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина 3 м Широчина 1.2 м Височина 2.5 м Нето тежина 4650 кг
Година 1994 Дофат на стрела Висина на подигање
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
23.100 € PLN 98.400 PLN
Година 2008 Дофат на стрела Висина на подигање
Полска, Michalinów
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Година 2000 Дофат на стрела Висина на подигање
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се