Филтри -

Цистерни Trailor

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

18 огласа: Цистерни Trailor

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 1996 Носивост 31490 кг Зафатнина 37 м³
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1989-11-09 Носивост 27040 кг Зафатнина 33401 м³
Холандија, Ede
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-05-12 Носивост 31230 кг Зафатнина 34.12 м³
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 1993-04-21 Носивост 26110 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2001 Носивост Зафатнина 40190 л
Полска, Jastrzębie Zdrój
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 1994-08-02 Носивост 32200 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.700 € Без ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Година 1986-04-30 Носивост 21890 кг Зафатнина
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2003 Носивост Зафатнина 33000 л
Полска, Lubicz
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пружина/пружина
Година 03/1990 Носивост 25720 кг Зафатнина 31000 л
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2005 Носивост 32020 кг Зафатнина 40000 л
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пружина/пружина
Година 08/1982 Носивост 26040 кг Зафатнина 25000 л
Франција, Magny Saint Médard
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-05-16 Носивост 31230 кг Зафатнина 34122 м³
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1993-07-21 Носивост 31580 кг Зафатнина 39919 м³
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
39.950 €
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2008 Носивост Зафатнина 38 м³
Полска, Duchnice
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 02/1975 Носивост 27000 кг Зафатнина
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Година 1986-06-10 Носивост 20380 кг Зафатнина
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2005 Носивост 31880 кг Зафатнина 32000 м³
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
36.800 €
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-10-11 Носивост Зафатнина 38 м³
Полска, Duchnice
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи