Филтри -

Цистерни Schwarzmüller

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

19 огласа: Цистерни Schwarzmüller

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Контактирајте го продавачот
20.350 € Без ДДВ
Приколка цистерна за храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-07 Носивост 13000 кг Зафатнина
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Приколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-12-14 Носивост 11100 кг Зафатнина 15 м³
Холандија, Ede
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цистерна за битумен Schwarzmüller  SCHWINGENSCHOGEL цистерна за битумен Schwarzmüller  SCHWINGENSCHOGEL цистерна за битумен Schwarzmüller  SCHWINGENSCHOGEL
3
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 3856523 мм
Година 1993 Носивост 27300 кг Зафатнина 32000 л
Србија, Pančevo
Контактирајте го продавачот
4.907 € HUF 1.950.000 HUF
Полуприколка автоцистерна
Година 01/1991 Носивост Зафатнина 32400 л
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
21.800 €
Цистерна за гориво
Година 1993 Носивост Зафатнина 40 м³
Полска, Orzesze
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1993 Носивост Зафатнина 40 м³
Полска, Orzesze
цистерна за битумен Schwarzmüller ST3E
1
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Носивост Зафатнина 32000 л
Србија, Pančevo
цистерна за битумен Schwarzmüller sts3e
1
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пружина/пневматски Висина на петто тркало 3856523 мм
Година Носивост Зафатнина 32 л
Србија, Pančevo
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Носивост Зафатнина 31000 л
Латвија, Riga
цистерна за битумен Schwarzmüller SCHWINGENSCHOGEL
1
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Носивост Зафатнина 32000 л
Србија, Pančevo
цистерна за битумен Schwarzmüller
1
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Носивост Зафатнина 32000 л
Србија, Pančevo
Контактирајте го продавачот
12.500 € PLN 54.000 PLN
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1993 Носивост Зафатнина 40000 л
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
19.900 € PLN 86.000 PLN
Цистерна за гориво
Година 1993 Носивост Зафатнина 41000 л
Полска, Katowice
приколка автоцистерна Schwarzmüller приколка автоцистерна Schwarzmüller приколка автоцистерна Schwarzmüller
3
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.660 €
Приколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1993 Носивост Зафатнина 31.5 м³
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-08-19 Носивост 13700 кг Зафатнина 25 м³
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Полуприколка автоцистерна
Година 2017 Носивост 24000 кг Зафатнина 12020 л
Бугарија, Герман
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост Зафатнина
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост Зафатнина
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Носивост Зафатнина
Хрватска, Podcrkavlje
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи