Филтри -

Цистерни Nursan

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

25 огласа: Цистерни Nursan

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Носивост Зафатнина 28 м³
Украина, Kyiv
нови цистерна за транспорт на брашно Nursan ТИПА V
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на брашно
Година Носивост 12000 кг Зафатнина
Украина, Вишневе
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови полуприколка автоцистерна Nursan нови полуприколка автоцистерна Nursan нови полуприколка автоцистерна Nursan
3
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година Носивост Зафатнина 38 м³
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на брашно
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост 42000 кг Зафатнина 54 м³
Украина, Kyiv
нови цистерна за превоз на цемент Nursan 38M3  TYPEV acier нови цистерна за превоз на цемент Nursan 38M3  TYPEV acier нови цистерна за превоз на цемент Nursan 38M3  TYPEV acier
3
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Носивост 33300 кг Зафатнина 38 м³
Франција, Sète
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Носивост Зафатнина 28 м³
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Носивост Зафатнина 33 м³
Украина, Kyiv
нови цистерна за превоз на цемент Nursan 2024 нови цистерна за превоз на цемент Nursan 2024 нови цистерна за превоз на цемент Nursan 2024
3
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година 2024 Носивост 33800 кг Зафатнина 38 м³
Франција, Sète
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година 2022 Носивост Зафатнина 38 м³
Франција, Pernes-les-Fontaines
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
Година Носивост Зафатнина
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Година Носивост Зафатнина
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Година Носивост Зафатнина
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна силос
Година Носивост 24000 кг Зафатнина 50 м³
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Година Носивост Зафатнина
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Година Носивост Зафатнина
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Година Носивост Зафатнина
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за битумен
Година Носивост Зафатнина
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Година Носивост Зафатнина
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна силос
Година Носивост Зафатнина
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Година Носивост Зафатнина
Украина, м. Бровари
цистерна за превоз на цемент Nursan TRAILER цистерна за превоз на цемент Nursan TRAILER цистерна за превоз на цемент Nursan TRAILER
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Година Носивост Зафатнина
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Година Носивост Зафатнина 304 л
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Година Носивост Зафатнина
Украина, м. Бровари
нови цистерна за превоз на цемент Nursan (МУКОВОЗ) V-образного типа
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
Година Носивост 12000 кг Зафатнина
Украина, Вишневе
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи