Филтри -

Цистерни Mas Trailer Tanker

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

35 огласа: Цистерни Mas Trailer Tanker

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина Висина на петто тркало 1200 мм
Година Носивост Зафатнина 45 м³
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пружина/пружина
Година Носивост 40000 кг Зафатнина 40 м³
Турција, KARATAY / KONYA
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
33.500 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година Носивост 25500 кг Зафатнина 30000 л
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
Година Носивост Зафатнина 40 м³
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година Носивост 25500 кг Зафатнина 30000 л
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година Носивост 25500 кг Зафатнина 30000 л
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
71.500 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година Носивост 25500 кг Зафатнина 30000 л
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
90.000 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година Носивост 25500 кг Зафатнина 30000 л
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
42.750 € Со вклучен ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1300 мм
Година Носивост 38000 кг Зафатнина 30 м³
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
80.000 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година Носивост 25500 кг Зафатнина 30000 л
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
41.250 € Со вклучен ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1300 мм
Година Носивост 38000 кг Зафатнина 30 м³
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина Висина на петто тркало 1200 мм
Година Носивост Зафатнина 57 м³
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година Носивост Зафатнина 45 м³
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
40.000 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година Носивост 25500 кг Зафатнина 30000 л
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
49.000 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина Висина на петто тркало 1200 мм
Година Носивост Зафатнина 57 м³
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина Висина на петто тркало 1200 мм
Година Носивост Зафатнина 45 м³
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
31.500 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година Носивост 25500 кг Зафатнина 30000 л
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
44.000 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година Носивост Зафатнина 45 м³
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година Носивост 25500 кг Зафатнина 30000 л
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година Носивост 25500 кг Зафатнина 30000 л
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година Носивост 25500 кг Зафатнина 30000 л
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година Носивост 25500 кг Зафатнина 30000 л
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година Носивост 25500 кг Зафатнина 30000 л
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1300 мм
Година Носивост 38000 кг Зафатнина 30 м³
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1300 мм
Година Носивост 38000 кг Зафатнина 30 м³
Турција, KARATAY / KONYA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи