Филтри -

Цистерни за гориво од Европа

Резултати од пребарување: 557 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво: 557 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво SIMATRA NC 32X
5
5.300 € USD ≈ 6.224 US$
Зафатнина V=32650 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-05 Километража Носивост 26500 кг
Полска, Libusza
цистерна за гориво SINAN 32.100 Ltr. Fuel Tank Trailer 5 Comp. Liftachse
13
ВИДЕО
15.900 € USD ≈ 18.670 US$
Година 2010-01-01 Километража Носивост
Холандија, Veghel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гориво CODER CODER CC 40 11 - NEW
14
цена на барање
Зафатнина V=40000 л Суспензија пружина/пружина
Година 07/2019 Километража Носивост
Франција, St Brieuc
цистерна за гориво Dieseltank
4
аукција аукција
Зафатнина V=3 м³
Година Километража Носивост
Шведска, Karlstad
цистерна за гориво Dieseltank 3 m3
14
аукција 9,70 € SEK USD 100 SEK ≈ 11,39 US$
Зафатнина V=3 м³
Година Километража Носивост
Шведска, Karlstad
цистерна за гориво Dieseltank
7
аукција 48,51 € SEK USD 500 SEK ≈ 56,97 US$
Зафатнина V=3.5 м³
Година Километража Носивост
Шведска, Karlstad
цистерна за гориво
6
аукција аукција
Зафатнина V=3 м³
Година Километража Носивост
Шведска, Karlstad
нови цистерна за гориво ALI RIZA USTA Бензовоз
21
ВИДЕО
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 1000 км Носивост
Литванија, Panevėžys
цистерна за гориво KN smede og beholder fabrik 3A  Diesel tank
4
аукција аукција
Зафатнина V=1.2 м³
Година 2007 Километража Носивост
Данска, Storvorde
цистерна за гориво LAG ALU 4 COMP
20
24.995 € USD ≈ 29.350 US$
Зафатнина V=36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-04-15 Километража Носивост 34000 кг
Полска, Łódź
цистерна за гориво DROMECH CNK
27
10.995 € USD ≈ 12.910 US$
Зафатнина V=37 м³
Година 1997-01-29 Километража Носивост
Полска, Łódź
цистерна за гориво LAG ALU 4 com 38m3
16
26.995 € USD ≈ 31.700 US$
Зафатнина V=38.2 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-10-19 Километража Носивост 33780 кг
Полска, Łódź
цистерна за гориво WILLIG ALU/ 5 comp/pump+meter
34
13.500 € USD ≈ 15.850 US$
Зафатнина V=40 м³
Година 1992-06-07 Километража Носивост
Полска, Łódź
цистерна за гориво WILLIG
5
24.900 € USD ≈ 29.240 US$
Зафатнина V=42400 л Суспензија пружина/пружина
Година 2002-01 Километража Носивост 27000 кг
Романија, IALOMITA
цистерна за гориво Caldal Tank Trailer
17
цена на барање
Зафатнина V=40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Километража Носивост
Обединето Кралство, Newry
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 557 огласа
Прикажи
Претплати се