Филтри -

Цистерни за транспорт на храна од Европа

Резултати од пребарување: 282 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за транспорт на храна: 282 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за транспорт на храна LAG 4x-DRUCKTANK 1-KAMMER-32.000 liter
18
Контактирајте го продавачот
62.900 € Без ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2020 Километража Носивост 33600 кг
Холандија, ROGGEL
цистерна за транспорт на храна LAG Drucktank FOOD *CIP
13
Контактирајте го продавачот
55.900 € Без ДДВ
Зафатнина 26500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Холандија, ROGGEL
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за транспорт на храна LAG 6xDRUCKTANK/1-KAMMER-32000 liter
16
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2021 Километража Носивост 33600 кг
Холандија, ROGGEL
цистерна за транспорт на храна LAG 3xDRUCKTANK-1 KAMMER- 32.000 liter
17
Контактирајте го продавачот
56.900 € Без ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2019 Километража Носивост 33600 кг
Холандија, ROGGEL
цистерна за транспорт на храна Farck , LIKE NEW , Stainless 316L , 3x6.000l , LIKE NEW
9
Контактирајте го продавачот
20.700 € PLN 95.000 PLN
Зафатнина 18000 л
Година 2019 Километража Носивост
Полска, Kraków
цистерна за транспорт на храна SPITZER 66000l
8
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Носивост
Белгија, Haacht
цистерна за транспорт на храна MENCI CARDI, 33-4
15
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Носивост
Германија, Erkelenz
цистерна за транспорт на храна MAGYAR Maisonneuve , 29/4- SAF- Food - ATP bis 10/2021
14
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Зафатнина 29 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража Носивост
Германија, Erkelenz
цистерна за транспорт на храна SANTI  Berger Light - 33-3- SAF - ATP
14
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража Носивост
Германија, Erkelenz
цистерна за транспорт на храна LAG Food / chemical tank inox 34.6 m3 / 2 comp + pump
33
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Година 2010-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна LAG Food / chemical tank inox 34.6 m3 / 2 comp + pump
34
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Година 2010-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна LAG Food / chemical tank inox 34.6 m3 / 2 comp + pump
32
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Година 2010-01-01 Километража Носивост 35220 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за транспорт на храна BURG Food tank inox 30.3 m3 / 1 comp
31
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Година 1995-07-17 Километража Носивост 31110 кг
Холандија, Hoogerheide
нови цистерна за транспорт на храна DESALINISADORA
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 8 м³
Година 2020 Километража Носивост 8000 кг
Обединето Кралство
цистерна за транспорт на храна MAGYAR S38BD - 4 Kammern - 31.000 l - Webasto
11
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Зафатнина 31000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-06 Километража Носивост
Полска, Koszalin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 282 огласа
Прикажи
Претплати се