Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии од Европа

Резултати од пребарување: 147 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на хемикалии: 147 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR 3 ASSEN --ADR--3COMP 37500L
23
13.500 € Без ДДВ
Година 1992-06-16 Километража Носивост 30200 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR Chemical tank inox 29.7 m3 / 1 comp
26
16.500 € Без ДДВ
Година 1999-08-06 Километража Носивост 31400 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR ADR 3 ASSEN 1 COMP 32550L MAX 4 BAR
19
17.750 € Без ДДВ
Година 1997-04-03 Километража Носивост 30700 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR ADR 3 assen 4 compartimenten =32550L met certificaat de jaugeage
22
17.750 € Без ДДВ
Година 1996-06-11 Километража Носивост 30240 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за превоз на хемикалии CLAYTON Chemical tank inox 30 m3 / 1 comp
23
14.500 € Без ДДВ
Година 1999-07-01 Километража Носивост 31020 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии CLAYTON Chemical tank inox 30.4 m3 / 1 comp + pump
24
14.500 € Без ДДВ
Година 1999-01-01 Километража Носивост 30850 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии BURG BPO 12-27 Z 3 axles 55.500 Ltr / 4 / Chemie
13
ВИДЕО
19.900 € Без ДДВ
Година 1994-06-14 Километража Носивост 28510 кг
Холандија, Veghel
цистерна за превоз на хемикалии BURG BPO 12-27 Z 3 axles 35.500 Ltr / 3 / Chemie
11
ВИДЕО
14.900 € Без ДДВ
Година 1994-06-30 Километража Носивост 30400 кг
Холандија, Veghel
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR
2
цена на барање
Зафатнина 29000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража Носивост
Белгија, Kontich
цистерна за превоз на хемикалии MAGYAR MagyarSR34BD / ADR / ALCOHOL
11
25.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-09 Километража Носивост 26610 кг
Германија, München
цистерна за превоз на хемикалии BURG Chemical tank inox 37.5 m3 / 1 comp
24
23.000 € Без ДДВ
Година 2004-02-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на хемикалии LAG Chemical tank inox 30 m3 / 1 comp + pump
23
15.500 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³
Година 1997-05-01 Километража Носивост 29550 кг
Холандија, Hoogerheide
нови цистерна за превоз на хемикалии Bata CISTERNA L4BH 30.000-33.000LT
1
цена на барање
Зафатнина 33000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Италија, Ornago (MONZA)
цистерна за превоз на хемикалии Bata ROS ROCA 7.370-22.330-7.420LT
39
18.000 € Без ДДВ
Зафатнина 37120 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража Носивост
Италија, Ornago
цистерна за превоз на хемикалии Bata SARA-MENCI 5.240-18.380-5.240LT
39
20.500 € Без ДДВ
Зафатнина 28860 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Носивост
Италија, Ornago
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 147 огласа
Прикажи
Претплати се