Филтри -

Цистерни силоси од Европа

Резултати од пребарување: 484 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси: 484 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос SPITZER 37m3 Cement silo
13
ВИДЕО
13.900 € USD ≈ 16.320 US$
Година 2006-08-11 Километража Носивост 34425 кг
Холандија, Veghel
цистерна силос KASSBOHRER
14
35.500 € USD ≈ 41.690 US$
Зафатнина V=35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-04 Километража Носивост
Чехија, Klecany
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос FELDBINDER EUT 35.3, Neuzustand
9
11.999 € USD ≈ 14.090 US$
Зафатнина V=35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-07 Километража Носивост
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
цистерна силос FELDBINDER OKM / ALUMINIUM BULK
14
9.361 € GBP USD 8.450 GBP ≈ 10.990 US$
Зафатнина V=37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-01 Километража Носивост 27250 кг
Обединето Кралство, Sawley
цистерна силос SPITZER SK 2460 CAL Kippsilo Nr.: 849
15
13.900 € USD ≈ 16.320 US$
Зафатнина V=60 м³
Година 2001-02 Километража Носивост 27660 кг
Германија, Regensburg
цистерна силос INTERCONSULT
20
цена на барање
Зафатнина V=58 м³
Година 1996-06 Километража Носивост 32425 кг
Данска, Silkeborg
цистерна силос SPITZER SF 273772 P
15
18.900 € USD ≈ 22.190 US$
Зафатнина V=35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2004 Километража Носивост
Германија, Petershagen
цистерна силос
4
6.579 € PLN USD 29.000 PLN ≈ 7.726 US$
Година Километража Носивост
Полска, Biłgoraj
цистерна силос SPITZER
6
6.692 € PLN USD 29.500 PLN ≈ 7.859 US$
Зафатнина V=58 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Носивост
Полска, Łopuszno
цистерна силос SPITZER Silo / Bulk, 37000 liter, 2,0 bar, 50c
7
9.900 € USD ≈ 11.630 US$
Зафатнина V=37 м³
Година 1999-07-23 Километража Носивост 33330 кг
Холандија, EDE GLD
цистерна силос FELDBINDER EUT 37.3
8
23.900 € USD ≈ 28.070 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-01 Километража Носивост
Германија, Sulzemoos
цистерна силос FELDBINDER EUT 37.3
10
23.900 € USD ≈ 28.070 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-01 Километража Носивост
Германија, Sulzemoos
цистерна силос BVL Schneidzange kaum Benutzt
3
цена на барање
Година 2013-08-08 Километража Носивост
Германија, Hamburg
цистерна силос SPITZER Powder tank alu 65 m3 (tipping)
46
17.000 € USD ≈ 19.960 US$
Година 2005-03-24 Километража Носивост 31990 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна силос LAG Powder tank alu 60.5 m3 (tipping)
10
14.500 € USD ≈ 17.030 US$
Година 2004-01-01 Километража Носивост 35250 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 484 огласа
Прикажи
Претплати се