Филтри -

Цистерни за битумен од Европа

Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за битумен: 85 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за битумен MAGYAR Bitumen tank inox 31 m3 / 1 comp
9
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Зафатнина 31 м³
Година 1989-08-18 Километража Носивост 25700 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен Trojan Hot Box
8
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Носивост
Обединето Кралство, Dromore
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за битумен COBO CISTERNA ASFALTO MONOCUBA
14
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30 м³
Година 1999-08 Километража Носивост
Шпанија, Soria
нови цистерна за битумен KASSBOHRER K.STS 32 / 1 - 10 / 24
6
Контактирајте го продавачот
52.900 €
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Австрија, Wien
нови цистерна за битумен ALI RIZA USTA Bitumen
33
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2021 Километража 1000 км Носивост
Литванија, Panevėžys
нови цистерна за битумен MARINI Мобильные битумные системы mobilFALT
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 55 м³
Година 2021 Километража Носивост
Италија, Alfonsine
нови цистерна за битумен MARINI Битумовоз transFALT
4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30 м³
Година 2021 Километража Носивост
Италија, Alfonsine
цистерна за битумен LOHEAC hazardous tank
12
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Зафатнина 31 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1998-04-27 Километража Носивост
Белгија, Roeselare
цистерна за битумен SCHWARZMÜLLER Bitumen
13
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Зафатнина 31100 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2005 Километража Носивост 28000 кг
Полска, GĄBIN
цистерна за битумен INDOX VARIAS UNIDADES
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000-01 Километража Носивост
Шпанија, Soria
цистерна за битумен Silva ALUMINIO
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996-10 Километража Носивост
Шпанија, Soria
нови цистерна за битумен MAS TRAILER TANKER New Model 28 m3 - 42 m3 Insulated  Tanker Semi Trailer From Manu
25
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 40000 кг
Обединето Кралство
цистерна за битумен KASSBOHRER K.STS 32
8
Контактирајте го продавачот
56.300 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2020 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
цистерна за битумен LAG Bitumen tank steel 30 m3 / 1 comp ADR/GGVS
7
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Година 2011-04-15 Километража Носивост 32080 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за битумен SE10000
6
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Зафатнина 20 м³
Година 2000 Километража Носивост
Италија, Roma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Претплати се