Филтри -

Цистерни за превоз на цемент од Европа

Резултати од пребарување: 211 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент: 211 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за превоз на цемент GEWOLF 26 to 60 Cbm Cement Bulker Trailer 3-4 Axle
19
16.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 52000 кг
Северна Македонија, Vojnica
нови цистерна за превоз на цемент DONAT V-Type Cement Semitrailer
14
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 20 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Северна Македонија, Skopje
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за превоз на цемент LIDER LIDER NEW 2020 year BULK CEMENT TRAILER
18
20.000 US$ EUR ≈ 17.090 €
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Молдавија, Chișinău
нови цистерна за превоз на цемент LIDER 2020 year new Slurry Tanker Farmer  Agriculture Field Tanker
27
18.500 US$ EUR ≈ 15.810 €
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Носивост 72000 кг
Белгија, Oudenburg
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 35.3
6
15.800 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2006 Километража Носивост
Полска
нови цистерна за превоз на цемент LIDER NEW ciment remorque 2020 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)
15
17.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година Километража Носивост
Франција
нови цистерна за превоз на цемент LIDER NEW 2020 YEAR LIDER TRAILER
14
17.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 45000 кг
Романија, București
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 35.3 Zementsilo
19
21.900 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража Носивост 29500 кг
Австрија, Selzthal
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 35.3
16
41.500 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³
Година 2016 Километража Носивост
Словачка, Malacky
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER Powder tank alu 40 m3 / 1 comp
21
19.500 € Без ДДВ
Година 2008-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент MISTRALL S372P1
5
цена на барање
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража Носивост
Италија, Lograto
цистерна за превоз на цемент SPITZER
10
7.850 € Без ДДВ
Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1989-06 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER FELDBINDER EUT 40,3 2003 r Diesel Kompresor
16
16.800 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража Носивост
Полска, Łopuszno
нови цистерна за превоз на цемент
1
цена на барање
Зафатнина 39 м³
Година 2020 Километража Носивост
Белгија, Brugge
цистерна за превоз на цемент FELDBINDER EUT 37.3
8
17.390 € PLN 79.000 PLN
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Полска, Radom
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 211 огласа
Прикажи
Претплати се